בע"ה י"ד תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"מלא שוטרים קפצו עליו והרביצו לו. עצרו את עמירם"

כך נעצר בן אוליאל: האזינו לשיחה שניות לאחר מעצרו בה מתארת אשתו בבכי את רגעי המעצר

  • יח"צ
  • כ"ה אלול תש"פ - 12:54 14/09/2020
גודל: א א א

תחת הכותרת "נותנים תקוה לעמירם - שמים סוף לעלילה" ושעות לפני גזר הדין בתיק דומא, יצאה הבוקר (ב') אוריין בן אוליאל אשתו של עמירם יחד עם משפחת בן אוליאל, חברים, תומכים וארגון חוננו למבצע גיוס המונים לטובת ניהול הערעור של בן אוליאל בבימ"ש העליון לצורך הוכחת חפותו.

כחלק מהקמפיין חושפת בן אוליאל לראשונה את הקלטת השיחה שניות לאחר מעצרו של בעלה בה מתארת לאמה בבכי את רגעי המעצר "לקחו את עמירם ליד הישיבה. הגיעו מלא שוטרים הרביצו לו, ישר הורידו אותו מהרכב, התנפלו עליו, קיפלו אותו, הוצאתי מצלמה לקחו לי ישר את הפלאפון." תיארה "סגרו לי את הדלת על הרגל, התחילו להרביץ לו." תיארה בהמשך.

בנוסף בסרטון מרגש שהוציאה אוריין יחד עם בתה, שנחשפת לראשונה, משחזרת אוריין את רגעי המעצר, תוקפת את בית המשפט, מספרת על הבידוד של בעלה, על העוולות בתיק, מכריזה על יציאה למאבק על חפותו של בעלה ועל גיוס צוות עו"ד בכירים לצורך הגשת ערעור לבימ"ש העליון.

לצפייה בסרטון >>

היום בשעה 14:30 צפוי בימ"ש המחוזי מרכז לגזור את דינו של בן אוליאל שהורשע ברצח בני משפחה דוואבשה. בשבוע שעבר דחה בימ"ש את הראיה החדשה אותה הציגו עורכי דינו של בן אוליאל, אשר על פיה אחמד דוואבשה, העד היחיד מתוך הבית לאירוע, מתאר אירוע שונה ואחר מעובדות כתב האישום בהם הורשע בן אוליאל. נזכיר כי בתחילת התיק קבע בימ"ש כי בן אוליאל עונה בשב"כ ופסל חלק מהודאותיו, אך עם זאת קבע באופן חריג כי חלק מהודאותיו כן קבילות, למרות שנגבו בעינויים.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 21 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד