בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: ברסלב וחב"ד רוקדים יחד

אלפי יהודים ממגזרים שונים מילאו בחג הסוכות את סוכתו של הרב שלום ארוש לכבוד שמחת בית השואבה שנערכה במקום יחד עם הרב יצחק גינזבורג • צפו בריקודי השמחה

  • הרב יצחק גינזבורג
  • כ"ט תשרי תשע"ד - 18:11 03/10/2013
גודל: א א א
הרב גינזבורג והרב ארוש
הרב גינזבורג והרב ארוש

אלפי יהודים גדשו את סוכתו של הרב שלום ארוש, מחשובי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד' בירושלים, לכבוד שמחת בית השואבה שנערכה במקום יחד עם הרב יצחק גינזבורג במהלך חג הסוכות. החיבור בין הרבנים החל לפני עשרות שנים כאשר הרב ארוש עשה את צעדיו הראשונים בעולם התשובה בהדרכת הרב גינזבורג.

צפו בקליפ. צילום: גל עיני. עריכה: הקול היהודי:

את שמחת בית השואבה פתח הרב ארוש בדברי תורה ולאחר מכן העביר את המיקרופון לרב גינזבורג שהתוועד במקום מספר שעות, כאשר חסידים רבים מחב"ד, מברסלב, וכן חובשי כיפות סרוגות ושחורות ממינים שונים ומגוונים, מקשיבים לדרושים בנושאי חג הסוכות. החיבור בין חב"ד לברסלב והקשר בין אחדות לחג הסוכות בו נאמר "ראויים כל ישראל לשב בסוכה אחת", בא לידי ביוטי בצורה ממשית.

במהלך האירוע, פצחו המשתתפים מספר פעמים בריקודים שמחים לקול תזמורת עם הנגנים אורן צור ונדבר בכר, שנוצחה על ידי הזמר דדי בן עמי שלימד ניגוני ברסלב עתיקים בקולו המרטיט.

האירוע המשותף בין הרב גינזבורג והרב ארוש נערך בדומה לזה בשנה שעברה, לרגל הילולת הצדיק רבי נחמן מברסלב, מייסד חסידות ברסלב.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


58 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד