בע"ה י"ג ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"קמים עם תשוקה לחדש את עיר הבירה"

אלפי יחידות דיור, רכישת קרקעות ועוד. חברת קרתא השקעות חנכה את משרדיה החדשים עם שיעור אקטואלי בהלכות ריבית. "מסייעים למשפחות לצמוח כלכלית באמצעות השקעות הנדל"ן"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' אדר ב תשע"ט - 15:49 13/03/2019
גודל: א א א
(נתנאל פנישל)
(נתנאל פנישל)

בצעדי ענק הולך ומתפתח עולם הנדל"ן וההשקעות, שאגב הוא כלל לא קטן, ובטח גם אתם נתקלתם בפרסומות השונות של חברות הנדל"ן בין עלוני השבת לעיתונים כאלו ואחרים ואולי אפילו התגלגלה לידכם השקעת נדל"ן כזו או אחרת.

אבל לא כולם, ממש לא כולם, לקחו את העיר שחוברה לה יחדיו כפרויקט אדיר להשקעה ורכישת קרקעות.

דביר דימרי הוא שותף לצד עמיחי ניימן בחברת קרתא-השקעות ומכהן גם כמנכ"ל בחברה - מחלוצות ההתחדשות העירונית בירושלים. לרגל חנוכת משכנה החדש של החבר'ה סמוך לכיכר דניה בירושלים, ערכנו ראיון קצר עם דימרי

"אחד מהדברים הייחודים שלנו" פותח דימרי, "זה לאתר דירות להשקעה בירושלים שזולות משמעותית ממחיר השוק. תופתעו אבל לפעמים זולות ב-200 אלף שקלים מהסטנדרט, יש חיה כזאת", הוא קובע.

"הדבר השני הוא איגוד משקיעים פרטיים החל מ-100,000 שקל, כך שההשקעה אינה דורשת מהלקוחות שלנו יותר מידי. יותר מכך, ההשקעות הם בפרויקטים ייחודים רק בארץ ובעיקר, למעלה מתשעים אחוז מהשקעותינו, בירושלים.

בקבוצת קרתא מועסקים למעלה מ-30 עובדים והחברות שתחתיה עוסקות כולם סביב הנדל"ן בארץ, בדגש על ירושלים. 'קרתא נדל"ן' רוכשת קרקעות בעיר ובונה עליה פרויקטים למלונאות, מסחר ומגורים. 'קרתא השקעות' מאגדת משקיעים ועזורת למשפחות להתקדם כלכלית באמצעות השקעות נדל"ן. 'קרתא נכסים' רוכשת נכסים להשקעה לטווח ארוך, משרדים וכדומה. 'התחדשות', השייכת גם היא לקבוצת קרתא, לוחת נכסים בעיר ומחדשת אותם. 

דימרי מבקש להדגיש כי "חטיבת ההשקעות שלנו גם מלווה כספים ליזמים אחרים, שאינם קשורים לקרתא, תמורת אחוזים".

רתא השקעות מלווה על ידי משרד עורכי הדין אברמזון ושות' ומשרד רואי החשבון BDSK, כך שלדברי דימרי, "כל השקעה שמוצעת על ידינו נבחנת על ידי מיטב אנשי המקצוע. היתרון, השקעות עם תשואה משמעותית תוך חשיפה מינימלית לסיכונים וגידור שלהם" מבהיר.

בימים אלו בונה החברה 100 יחידות דיור בירושלים. "אנחנו מתכננים להוסיף כאלף וחמש מאות יחידות דיור בשכונות השונות בירושלים כגון, נווה יעקב, הגבעה הצרפתית, גילה, ארמון הנציב ועוד".

   | חנוכת המשרד החדש: שיעור בהלכות ריבית למסלולי קרתא השקעות

"קודם כל הופתענו" אומר דימרי בהתרגשות, "כ-300 אורחים, אנשי ציבור ומשקיעים הגיעו לחנוכת המשרד שלנו בירושלים".

"באירוע נכחו בין היתר, נחי אייל, איש הפרסום שמשון אבוטובול ורענן קופ ועוד. מי שקבע את המזוזה במבנה החדש, היה רב שכונת בית הכרם, הרב מרדכי ענתבי. הרב ציקי ברלין העביר שיעור בהלכות ריבית והתייחס בפרט למסלולי ההשקעה אצלנו בחברת קרתא, התשואה הקבועה והמשתנה, מהדרין ולא מהדרין, יתרונות וחסרונות ועוד".

למה להשקיע דווקא בירושלים?

"זו שאלת השאלות", עונה דימרי מיד ופונה להקריא לנו את המשפט הקבוע המעתר את הפולדרים של החברה. "אלפי שנים חלמו על ירושלים – קרתא מגשימה את החלום. כל בוקר אנחנו קמים עם תשוקה ושמחים לחדש את עיר הבירה של מדינת ישראל. הדור הקודם בנה, ואנחנו מרגישים גאווה גדולה לקום ולחדש את העיר, ולהוסיף לה אלפי יחידות דיור", אומר דימרי.

לסיום מציין דימרי כי "בימים האחרונים נחתם הסכם גג להוספת 33,000 יחידות דיור בירושלים. כמובן קבוצת קרתא חלק בלתי נפרד מהנוף הנדל"ני בעיר ופועלת כל הזמן בתוך הפרויקטים להוסיף נשמה יתרה ברמת התכנון, הנוחות, השירותים לדיירים ולרוכשים ולבעלי הדירות".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד