בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כמה עולה ניקוי ספות מקצועי בבית הלקוח?

  • תוכן שיווקי
  • כ"ד סיון תש"פ - 18:36 16/06/2020
גודל: א א א

כולנו מבלים זמן רב על הספות בבית. צופים בטלוויזיה, מפטפטים עם בני הבית האחרים, מארחים חברים או משפחה, "סתם" רובצים בנחת. בהתאם למצב הניקיון של כל ספה יש השפעה גדולה מאוד על איכות החיים שלנו. המסקנה המתבקשת היא שחשוב לשמור על מערכת הישיבה, ואם נוצר כתם יש לנקות אותו מיד. במקרים שבהם האמצעים הביתיים לא מצליחים להעלים את הכתם, מומלץ להיעזר בחברה מקצועית. בנוסף כדאי לנצל את השירות של ניקוי ספות בבית הלקוח בתדירות של אחת לשנה, וכך לשמור עליהן במצב מצוין ועם מראה רענן.

כיצד נקבעת העלות של ניקוי הספות?

באופן טבעי גם כשהמטרה היא עבודה מקצועית, עם ציוד ייעודי וחומרים מתקדמים, יש חשיבות גם לעלות של ניקוי ספות מכל סוג בבית הלקוח. מחיר השירות נקבע בהתאם לחומר שממנו עשויה הספה, לגודל שלה ולמצבה. אם תבקשו הצעת מחיר לניקוי שתיים או שלוש ספות בבת אחת, מן הסתם העלות תהיה נמוכה יותר בהשוואה למחיר ניקוי כל ספה בפני עצמה, וזאת משום שגם עצם ההגעה אליכם מחייבת זמן ולכן נכללת בתוך הצעת המחיר. בהתאם כדאי להקפיד על תחזוקה שוטפת בתדירות נאותה, וכך גם ליהנות מספות נקיות לחלוטין וגם מהשקעה מינימלית בטווח הארוך.

השיטות השונות של ניקוי הספות באופן מקצועי

פרמטר נוסף שמשפיע על העלות של ניקוי ספות עם מנקה מקצועי הוא שיטת העבודה שנבחרת כדי להעניק לכל ספה את המראה הרצוי.

אפשרות אחת היא ניקוי יבש. בשיטה זו מובטח לכם שלא ייגרם שום נזק לספה, אם כי גם האפקטיביות שלה מוגבלת ולכן נעשה בה בדרך כלל שימוש רק עבור מערכות ישיבה שזקוקות לריענון קל. האפשרות השנייה היא ניקוי רטוב. בדרך זו, שנקראת גם השיטה האמריקאית, מכשיר ייעודי מורח חומר ניקוי על כל ספה ומיד שואב אותו ביחד עם הלכלוך שהוא סופח אליו. חשוב להדגיש כי השיטה הרטובה אידיאלית לספות בד אבל לא מתאימה לספות עור וגם לא לספות יוקרתיות. את הספות האלה אפשר לנקות באמצעות קיטור, שמייקר במידה מסוימת את השירות.

בשנים האחרונות הפכה פופולרית מאוד גם האופציה של ניקוי ספה באמצעות חומרים המבוססים על צמחים ומינרלים טבעיים - שיטה ידידותית גם לסביבה, גם לספות וגם לבני הבית.

מחירים לדוגמה

מאחר שישנם פרמטרים רבים לקביעת מחיר ניקוי הספה, חברה שמכבדת עצמה תיתן הצעת מחיר רק לאחר שמיעת כל הפרטים. בכל מקרה גם כשמחפשים ניקוי ספות במחיר מוזל מומלץ בחום לא להתפשר על האיכות של העבודה, כדי להגיע ליחס עלות תועלת משתלם באמת.

כדי לקבל מושג מה ההוצאה הצפויה, הנה מספר דוגמאות למחיר:

ספת בד דו-מושבית - 180-350 ש"ח

ניקוי שזלונג גדול באמצעות קיטור - 300-500 ש"ח

ניקוי מערכת ישיבה מעור 3+2+1 - 400-540 ש"ח

ניקוי ספה פינתית מזמש, קטיפה או סאטן - 320-450 ש"ח

ניקוי ספת סקאי כולל טיפול בקילופים - 150-450 ש"ח.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד