בע"ה ז' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מחיר על אלכוג'ל לא יעלה על 10 ש"ח - אספקת המזון תימשך כסדרה

שר הכלכלה והתעשייה ביקש והקמעונאים נענו: מחיר האלכוג'ל לא יעלה על 9.90 ₪ ל-100 מ"ל. לבקשת השר נענו הרשתות: רמי לוי, שופרסל, יוחננוף, יינות ביתן וויקטורי, רשת B וסופר פארם

  • יח"צ
  • י"ט אדר תש"פ - 08:00 15/03/2020
גודל: א א א
(יהונתן ולצר, tps)
(יהונתן ולצר, tps)

בעקבות פניות שיזם שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, לכל אחת מרשתות המזון והפארם, הביעו האחרונים נכונות כי מוצרי האלכוג'ל ימכרו במחיר אשר לא יעלה על 9.90 ₪ ל-100 מ"ל. עם זאת, תתכן הגבלה על כמות היחידות שניתן יהיה לרכוש. מרבית רשתות אלו אף הביעו נכונות למכור כמות של 500 מ"ל במחיר שלא יעלה על 19.90 ₪.

ייצרני המוצר ציינו היום כי לא קיים מחסור שלא מאפשר את המשך הייצור, אלא ביקושים גבוהים מאוד, אשר הביאו להעדר המוצר מהמדפים, אך הוא ימשיך להיות מסופק לרשתות בימים הקרובים.

בתוך כך, ממשרד הכלכלה והתעשייה נמסר כי אין כל מחסור במוצרי מזון, הייצור נמשך והאספקה לארץ סדירה.

אלי כהן שר הכלכלה והתעשייה הבהיר כי "רשתות השיווק והסופרים יישארו פתוחים. כל התרחישים שנבחנים כוללים השארת רשתות השיווק פתוחות, לרבות המפעלים החיוניים בהם מיוצרים מוצרי המזון ומוצרי הטואלטיקה. אני קורא לציבור לנהוג באחריות ובשיקול דעת. אין צורך להסתער על המדפים".

גורמי המשרד, הפועלים בתחומי התעשייה, נמצאים בקשר ישיר עם כל הגורמים הרלוונטיים ומקבלים דיווחים שוטפים על מצב המשק. המוקד לפניות התעשייה, ממשיך לפעול כרגיל.

 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד