בע"ה ה' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

משלוח מנות מיהודה ושומרון

מיזם שיווק במבצע לקראת חג הפורים: מבחר משלוחי מנות ממוצרי ההתיישבות ביהודה ושומרון

  • יח"צ
  • ז' אדר תשע"ה - 16:59 26/02/2015
גודל: א א א

מיזם שיווק מוצרי יש"ע יוצא במבצע חדש לקראת חג הפורים – משלוחי מנות המורכבים ממוצרי ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון.

בחברה, המשווקת ביום יום עשרות מוצרים מיהודה ושומרון ליותר מ-1,000 לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ, הכינו ארבע ערכות של משלוחי מנות במחירים שונים.

המשלוחים כוללים שמן של משק אחיה, דבש מסוסיא, מאפים שונים ממאפיית הרבי בבית אל, יינות מיקב חברון ויקב שילה, מוצרי שוקולד בוטיק ממעלה חבר, ומיץ סחוט טרי מהשומרון.

"פורים הוא חג שבו מרבים באחווה ושלום בין האנשים, ודווקא בו אנחנו מציעים לזכור את חלוצי ההתיישבות ביהודה ושומרון ולסייע להם", אומר עקיבא הכהן, חקלאי תושב יצהר העומד מאחורי המיזם. "המוצרים כולם הם מהשורה הראשונה, וכל משלוח כזה גם מהווה הפצה של רעיון ההתיישבות ביהודה ושומרון".

מיזם שיווק יש"ע הוקם לפני כשנה במטרה לספק תשובה לחרם על מוצרי ההתיישבות, ולסייע בצמיחת העסקים ביהודה ושומרון. החברה משווקת את מוצריה האיכותיים של ההתיישבות ביהודה ושומרון עד לדלת הבית ובמחירים זולים, ללקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ.

בין המוצרים, אשר רובם המכריע מיוצרים בעבודה עברית, שמן זית ומוצרים נוספים של משק אחיה, קמח 'עץ השדה' מיצהר, יינות יקב שילה, יקב בן פורת, ויקבי חברון. דבש מסוסיא וממכוורת נגוהות בהר חברון, ביצים ומוצרי חלב אורגניים של חוות 'גבעות עולם', בשמים וקוסמטיקה של בשמי איתמר, מוצרי טואלט מדלב, שוקולד ממעלה חבר, מיצים טבעיים ותבלינים מהשומרון ועוד.

הכתבה באדיבות יח"צ

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


8 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד