בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ג' אדר ב' (6/3/22)

ריכוז חדשות היום בקצרה: פיגוע דקירה בהר הבית, פוענחו ההצתות בשמעון הצדיק, בן גביר שלף אקדח, בנט ביקר ברוסיה, בית המשפט נגד פייסבוק, אלפי אוקראינים גויים נכנסים לישראל

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' אדר ב תשפ"ב - 15:24 06/03/2022
גודל: א א א

פיגוע דקירה בשער הר הבית

הבוקר (א') הגיע מחבל אל שער "חוטה" בכניסה להר הבית התנפל על שוטר, דקר אותו ופצע אותו באורח קל. השוטרים חיסלו את המחבל, ומהירי נפצע שוטר נוסף בארח קל- בינוני.

הפגנת המונים למען בן אוליאל

היום (א') בערב תתקיים הפגנה מול בית המשפט העליון, לקראת הדיון מחר (ב') בעיעור על הרשעתו של עמירם בן אוליאל באירוע ההצתה בדומא. הרב צבי טאו הודיע הבוקר כי יגיע להפגנה ויישא דברים.

פוענחו ההצתות בשמעון הצדיק

המשטרה הודיעה היום (א') כי הגישה הצהרת תובע כנגד 4 ערבים החשודים כי ביצעו את ההצתה בביתו של טל יושובייב. ה-4 חשודים גם במספר הצתות של ריכבו של טל וביידוי קבוקי תבערה, אבנים וירי זיקוקין על שוטרים.

המשטרה שיקרה

בית המשפט חייב את המשטרה לפצות את יאיר קהתי בסכום של 13,000 ₪, לאחר שנקבע כי הוא נעצר על ידי המשטרה שלא כדין, וצו המעצר נגדו הוצא לאחר שהמשטרה שיקרה לבית המשפט.

החיילים לא הגיבו, בן גביר שלף אקדח

פורעים ערבים יידו הבוקר אבנים אל כביש 60 סמוך לאל ערוב. ח"כ בן גביר עבר במקום ולדבריו הניס באצמו את הפורעים באמצעות נשקו האישי לאחר שחיילים ששהו במקום נמנעו מלהגיב ואמרו כי הם מחכים לכוחות נוספים. במקום נגרמו נזקים למספר רכבים.

בנט ברוסיה

ראש הממשלה נפתלי בנט, המריא במהלך השבת האחרונה במטוס פרטי לפגישה עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. לאחר הפגישה עם פוטין המשיך בנט לגרמניה שם נפגש עם הקנצלר שולץ, ובנוסף לשכתו עידכנה כי התקיימה שיחה בינו לבין נשיא אוקראינה וולודימיר זלנסקי.

פינוי בחומש

ביום שישי האחרון כשעתיים לפני כניסת השבת הגיעו כוחות משטרה אל היישוב חומש והרסו במקום מספר מבנים.

הרב דרוקמן בחומש

בעקבות האירועים האחרונים בחומש הגיע היום בצהריים הרב חיים דרוקמן לישיבת חומש על מנת לחזק את התלמידים.

בית המשפט נגד פייסבוק

בית המשפט הורה לפייסבוק לעצור את ההגבלות על החשיפה של דף הפייסבוק של ח"כ איתמר בן גביר עד למתן פסק דין בעתירתו של חבר הכנסת בעניין.

15,000 אוקראינים בישראל עד סוף החודש

השרה איילת שקד אמרה הבוקר כי לפי קצב הנכנסים לישראל מאוקראינה נגיע עד סוף החודש ל-15,000 אוקראינים שלפחות 90% מהם אינם יהודים ולא זכאים על פי חוק השבות להיכנס לארץ.

תחזית

אחר הצהריים ייכנס לאיזורינו אוויר קריר ולח ובלילה יהיה מעונן חלקית. מחר תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות וייעשה מעונן. ייתכנו טפטופים בשעות הבוקר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 46 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד