בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון ג' כסלו תשפ"ב (7/11/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה: הוארך מעצרם של המפגינים למען אהוביה, בנט: "נקיים את הרוטציה", עבאס הציע לעו''ד לייצג את רוצחי משפחת פוגל, איגוד ירדני אסף תרומות לשיפוץ בתים בירושלים, נהג הסעות דקר נער בן 15, גניבה חקלאית במעין צבי.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' כסלו תשפ"ב - 18:47 07/11/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

הוארך מעצרם של העצורים בהפגנה למען אהוביה 
מעל עשרים עצורים בכניסה לירושלים, במהלך בהפגנת מחאה ודרישה להעמיד לדין את שוטרי ימ"ר ש"י שהרגו את אהוביה סנדק, בהם בת 14 שנעצרה ולאחר חקירה הושארה במעצר לילה במגרש הרוסים. יחד איתה הובאו לדיון עצורות נוספות כשהן אזוקות בידיים וברגליים. הבוקר התראיין השר לבטחון פנים ואמר כי מותו של אהוביה נגרם מכך שהוא ניסה להתחמק והשוטרים עשו את משימתם. "בוא נשים את הדברים על השולחן, זה שזה לא מוצא חן בעיני חלק מאותם צעירים, מ'נערי הגבעות', זו לא סיבה שאנחנו נפתח באיזו שהיא חקירה מיוחדת נגד שוטרים שעשו בסך הכל את משימתם".

בנט: "נקיים את הרוטציה והממשלה תשלים את ימיה"
נפתלי בנט הצהיר אמש כי יקיים את הרוטציה והממשלה תשלים את ימיה. את הדברים אמר יחד עם  יאיר לפיד ואביגדור ליברמן.

עבאס הציע לעו''ד לייצג את רוצחי משפחת פוגל הי"ד
העיתונאית איילה חסון, דיווחה במוצאי שבת כי מנסור עבאס נפגש לפני מספר שנים עם עו"ד ישראלי על מנת שייצג את רוצחיהם של בני משפחת פוגל הי"ד בישוב איתמר שבשומרון. חסון שאלה  את עו״ד אפרים דמרי האם אכן היה זה יו"ר רע"מ, מנסור עבאס. עו"ד דמרי השיב כי אינו יכול לאשר שמות שנפגשו עמו משום חיסיון אך יכול לאשר את עצם הבקשה לייצג את רוצחי משפחת פוגל הי"ד. 

איגוד ירדני אסף תרומות לשיפוץ בתי ערבים בירושלים
תנועת אם תרצו וארגון 'לך ירושלים' חשפו קמפיין מעורבות ירדנית בירושלים. קרוב ל3 מיליון שקלים הושקעו בקמפיין איסוף תרומות לשיפוץ ותיקון תשתיות של מוסדות חינוך ובתי ערבים הגרים בעיר העתיקה בסמיכות להר הבית. במסגרת הפרויקט שופצו 338 יחידות דיור בעיר העתיקה

משרד החוץ החל לפנות משפחות דיפלומטים ישראלים באתיופיה
בצל הידרדרות המצב הביטחוני באתיופיה, משרד החוץ החל לפנות חלק ממשפחות הדיפלומטים הישראלים במדינה. משרד החוץ האמריקני הודיע על פינוי כל העובדים הלא הכרחיים משגרירות ארה"ב באדיס אבבה וכן בני משפחות של דיפלומטים.

הוארך מעצר שלושה חשודים בירי לעבר רכב בירושלים
מעצרם של שלושה חשודים בירי לעבר רכב חונה אתמול בלילה בשכונת רמות בירושלים הוארך בארבעה ימים. השלושה נאשמים בביצוע ניסיון רצח. רכבם של השלושה זוהה בכניסה למחנה הפליטים שועפאת. הם נמלטו ונעצרו בתום מרדף.

נהג הסעות דקר נער בן 15 שסירב לעטות מסיכה
נער בן 15 נדקר הבוקר במותנו על ידי נהג הסעות בן 56, בגלל שסירב לעטות מסיכה. בין הנהג לנער התפתח עימות בסמוך לתחנת ההורדה בבית הספר במועצה האזורית משגב. הנער ירד מההסעה והחל ללכת, הנהג רדף אחריו ודקר אותו.

שריפה ביער ירושלים סמוך ליישוב מסילת ציון
שריפה שהחלה הבוקר באזור מחצבת ציון ביער ירושלים איימה על היישוב מסילת ציון. 11 צוותי כיבוי וארבעה מטוסים פעלו כדי למנוע את התפשטות השריפה. רוח מזרחית הקשתה על מאמצי הכיבוי. באירוע נוסף, צוותי כיבוי פעלו לכבות דליקה בפארק שלולית החורף בנתניה. כארבע שעות לאחר תחילת האירוע הוכרזה שליטה בשריפה. בסך הכל עלו באש כארבעים דונם של חורש.

גניבה חקלאית במעין צבי
300 קילו אבוקדו נגנבו על ידי הפועלים שעבדו בקטיף במטעי אבוקדו של מעין צבי. בבדיקה לעובדים לפני שעלו להסעה התגלו תיקים מלאים בתוצרת.

התחזית: חם מהרגיל לעונה ויבש
מזג האוויר מוסיף להיות חם מהרגיל לעונה ויבש. בהרים צפוי עומס חום קל, בשאר חלקי הארץ עומס חום קל עד בינוני.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד