בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון י"ב אדר א' התשפ"ב (13/2/22)

ריכוז חדשות היום בקצרה: הורשע תוקף מור ג'נאשווילי, מהומות בשכונת נחלת שמעון, כוננות מלחמה באוקראינה, רע"ם דורשת הטבות לכפרים לא חוקיים, דיווחי האינתיפאדה המושתקת, התקררות וגשם קל

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ב אדר תשפ"ב - 18:06 13/02/2022
גודל: א א א
לשכתו של בן גביר בשכונת נחלת שמעון הבוקר (צילום: נדב גולדשטיין/TPS)
לשכתו של בן גביר בשכונת נחלת שמעון הבוקר (צילום: נדב גולדשטיין/TPS)

מהומות בשכונת נחלת שמעון בירושלים

בעקבות הצתת ביתו של טל יושובייב בשכונת נחלת שמעון, החלו ערבים להתפרע במקום. אמש (מוצ"ש) דרס נהג ערבי יהודי שהגיע לשכונה ויהודי נוסף נפצע מאבן שהשליכו הפורעים. הבוקר (א') העביר ח"כ בן גביר את לשכתו לשכונה ובתגובה החלו התפרעויות אלימות. המשטרה חסמה את הגישה לשכונה, ומונעת באלימות הגעת מפגינים יהודים שהחלו להתקבץ לקראת הפגנה שצפויה להתקיים הערב במקום.

הורשע תוקף מור ג'נאשווילי

בית המשפט הרשיע היום את בילאל חילואני בעבירת התפרעות אחד הפורעים הערבים שהשתתף בתקיפת מור ג'נאשווילי בעיר עכו במהלך מבצע שומר החומות.

תוך 4 ימים תיק נסיון ההצתה נסגר

אריה קינג חשף אמש (מוצ"ש) כי לפני כחודש, לאחר שערבים ניסו להצית את ביתו של טל יושובייב באמצעות 3 בקבוקי תבערה, המשטרה סגרה את התיק 4 ימים בלבד מאז שתיק החקירה נפתח.

תקציבים מקק"ל למוסדות הציונות הדתית

בישיבת דירקטוריון של קק"ל אושרו היום תקציבים בסך כולל של עשרות מליוני שקלים לטובת ישיבות הסדר, גרעינים תורניים ומשימתיים ולמכינות קדם צבאיות.

אוקראינה: כוננות מלחמה

על פי הערכות גורמי מודיעין של ארה"ב צבא רוסיה יתקוף את אוקראינה במהלך השבוע הקרוב. הבוקר בפתח ישיבת הממשלה קרא ראש המשלה לאזרחי ישראל המתגוררים באוקראינה לגלות אחריות לחייהם, ולצאת מהמדינה במהירות האפשרית".

פועל נהרג בתאונת עבודה

פועל בניין באתר עבודה בפרדס חנה נהרג כתוצאה מפגיעת מנוף שהתהפך עליו בזמן עבודתו.

רע"ם בדרישות חדשות

בחדשות כאן דווח היום (א') כי מפלגת רע"מ דורשת להחיל על כפרי הפזורה הבדואית הבלתי חוקיים את הטבות המס הקיימות ביישובים הבדואים המוכרים.

נשק מאולתר בלוד

המשטרה עצרה בשכונת פרדס שניר ארבעה חשודים ערביים, שנים מהם קטינים, החשודים באחזקת אמצעי לחימה. ברשות הארבעה נתפסו רובה קרלו מאולתר ומטען צינור.

דיווחי האינתיפאדה המושתקת

מיום שישי ועד לרגע פירסום הכתבה דווחו למעלה מ40 אירועים בהם יידו ערבים על חיילי צה"ל ועל אזרחים יהודיים בקבוקי תבערה, אבנים וצמיגים בוערים. כמו כן דווח על חשד לירי שבוצע על ידי ערבים אל מוצב צה"ל סמוך לשכם

תחזית

הלילה צפוי להיות מעונן חלקית עד מעונן. בצפון הארץ ובמרכזה צפוי לרדת גשם קל. מחר יוסיפו לרדת גשמים קלים ותחול ירידה ניכרת בטמפרטורות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון