בע"ה כ"ד שבט תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון י"ב סיון תשפ"א (23/05/2021)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: הר הבית נפתח מחדש ליהודים, 33 ערבים נעצרו בגין התפרעויות בירושלים, כרם שלום וארז יסגרו, ערבי מחיפה הפיץ תמונות וצלבי קרס, פג הסכם הפיקוח על מתקני הגרעין באירן.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ב סיון תשפ"א - 14:29 23/05/2021
גודל: א א א

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי

הר הבית נפתח מחדש למבקרים יהודים
לאחר 19 ימים בהם היה סגור ליהודים, הר הבית נפתח הבוקר. המתחם נסגר לעליית יהודים בעקבות ירי החמאס לכיוון הבירה ביום ירושלים והתפרעויות הערבים במסגד אל-אקצא.

הוארך מעצר הערבי שתקף שוטר בהר הבית
מעצרו של ערבי ירושלים, שתקף שוטר ביום שישי בשטח הר הבית, הוארך היום על ידי בית המשפט. ההתפרעויות במקום כללו מאות זריקות אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כוחות משטרה.

33 ערבים נעצרו בגין התפרעויות בירושלים
הערבים נעצרו במהלך הלילה השל מעורבות בהתפרעויות אלימות שאירעו בירושלים, במהלכן זרקו אבנים ובקבוקי תבערה על אזרחים, רכוש, בתים ומשטרה.

במהלך השבת ניסיון דריסה על ידי נהג ערבי בלוד
ניסיון דריסה בוצע על ידי נהג ערבי במהלך השבת. הערבי ניסה לדרוס פעמיים יהודי שהלך עם אשתו וילדיו הקטנים באזור המכינה בלוד.

צו מנהלי לנער מבת עין
דוד שמידע, בחור צעיר מהישוב בת עין, קיבל מהאלוף תמיר ידעי, מפקד פיקוד מרכז, צו הרחקה מנהלי מיהודה ושומרון ופיקוח מיוחד של 7 חודשים. בנוסף קיבל 4 חודשים במעצר בית לילי.

המעברים כרם שלום וארז יסגרו
מעבר ארז ומעבר כרם שלום יסגרו עד להודעה חדשה, זאת בעקבות כוונת הדרג המדיני לשינוי מדיניות כלפי רצועת עזה הנשלטת על ידי חמאס. לפיכך, בקשות בדבר העברת מזון וגופות של ערבים שמתו בבתי החולים בישראל אל שטחי הרצועה נדחו על הסף. במקביל, הגיעה משלחת מתווכחים מצרית העוברת דרך מעבר ארז אל עבר עזה בדרכם לפגישה עם יחיא סינוואר.

ערבי מחיפה הפיץ תמונות שוטרים ועליהם צלבי קרס
הערבי נעצר אתמול בחשד שפרסם ברשתות החברתיות תמונות של שוטרים ועליהם מצויירים צלבי קרס. במהלך מעצרו הוא תקף וקילל את השוטרים.

איראן: פג הסכם הפיקוח על מתקני הגרעין עם סבא"א
יו"ר הפרלמנט של איראן הודיע הבוקר כי הסכם הפיקוח על מתקני הגרעין עם הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית פג אתמול. וכי החל מהיום, לסוכנות לא תהיה גישה למידע שמועבר מהמצלמות שממוקמות בתוך המתקנים.

התחזית: טמפרטורות נמוכות לעונה
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות יהיו עדיין נמוכות מהרגיל לעונה בפנים הארץ ובהרים. הלילה צפוי להיות מעונן חלקית, ולקראת הבוקר ייתכן גשם מקומי קל בצפון הארץ. ביום שני מעונן חלקית עד בהיר וצפויה התחממות קלה נוספת. בשלישי צפויה עלייה ניכרת בטמפרטורות וייעשה בהיר. ברביעי צפויה התחממות קלה נוספת.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


14 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 71 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד