בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון י"ח חשון תשפ"ב (24/10/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה: כתב אישום נגד ערבי בן 16, ערבים השליכו אבנים על ניידת משטרה בלוד, 200 שב"חים נעצרו בדרכם לירושלים, 1,300 יחידות דיור ישווקו ביו"ש, הרעלת נשרים חמורה בנחל קינה וכמריר.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ח חשון תשפ"ב - 18:06 24/10/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

כתב אישום נגד ערבי בן 16, בגין זריקת האבנים על אוטובוס אגד בשער שכם  
פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום כתב אישום נגד ערבי בן 16 מירושלים, בגין ההתפרעות אלימה לפני כשבוע באזור שער שכם. בדואי בן 21, מהפזורה הבדואית נעצר אתמול בחשד שהטריד אישה במרכז מסחרי בבאר שבע. זאת, בעקבות פוסט שהעלתה האישה, בו סיפרה כי ביציאתה מחדר כושר בעיר לפני מספר שבועות, היא הוטרדה על ידיו

מוצ"ש: פורעים ערבים השליכו אבנים על ניידת משטרה בלוד 
פורעים ערבים השליכו אבנים לעבר שוטרות בניידת משטרה בשכונת עמישב בלוד. בנוסף נשמעו כ7 יריות בודדות סמוך לחצות. במקביל, ברחוב הגדוד העברי, נופץ רכבו של רב קהילה ברמלה. באירוע נוסף מליל שישי, חבורה של 15 פורעים ערבים, רובם רכובים על אופניים חשמליות, תקפו בליל שישי שני תלמידי המכינה הקדם צבאית 'אבנר' כשיצאו מדירות המגורים שלהם בעכו ללימוד במכינה.

ארבעה אוטובוסים ובתוכם כ-200 שב"חים נעצרו בדרכם לירושלים
ארבעה אוטובוסים נעצרו באזורים ג'ת, זמר ואום אל-פחם ובתוכם כ-200 שוהים בלתי חוקים מאזור יהודה ושומרון. אחד המסתננים נעצר ונכלא בגין עבירות ביטחון. ארבעת האוטובוסים שהסיעו את הערבים הוחרמו.

1,300 יחידות דיור ישווקו ביהודה ושומרון
מעל 1,300 יחידות דיור ישווקו ביהודה ושומרון - כך הודיעו היום במשרד הבינוי והשיכון. ‏משרד החוץ הירדני גינה את ההחלטה: "מפירה את החוק הבינלאומי ואת החלטות האו"ם". יו״ר 'העבודה' מרב מיכאלי נפגשה עם בנט והבהירה לו כי אביתר לא תקום והעבודה לא תיתן לזה יד. במקביל ישווקו למעלה מאלף יחידות דיור לערבים בשטחי C: ביר אלבאשה, אלמסקופה, מצערה, דקייקה, חרבת עאבא ועבדאללה יונס.

המחבל זביידי: "אני לא רואה אור, האוכל בלתי נסבל"
המחבל הנמלט, זכריה זביידי, התלונן היום בבית משפט השלום בנצרת בדיון הקראת כתב האישום שלו, על תנאי מאסרו, כי הוא "עובר מבידוד לבידוד. אין קנטינה, אין חשמל, אין כלום. אני לא רואה אור, לא יודע מה השעה, האוכל בלתי נסבל".

הרעלת נשרים גדולה וחמורה באזור נחל קינה ונחל כמריר  
דוברות רשות הטבע והגנים עדכנה כי התגלתה היום הרעלת נשרים גדולה וחמורה, ככל הנראה בזדון, באזור נחל קינה ונחל כמריר. 9 נשרים מתים נמצאו בשטח. ההרעלה זוהתה לפי מידע שהתקבל ממשדרים שהיו על גבי הנשרים היום בצהריים. פקחי רשות הטבע והגנים יצאו לשטח ומצאו את הנשרים מתים וסמוך אליהם עז מתה שחשודה כמקור ההרעלה.

צו סגירה לתחנה המרכזית החדשה בתל אביב
עיריית תל אביב וכיבוי הצלה מחוז דן מסרו היום כי על פי החלטת בית המשפט, צו סגירה לתחנה המרכזית בת"א ייכנס לתוקף בעוד כחודש.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 48 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד