בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: רביעי י"ז שבט התשפ"ב (19/1/22)

ריכוז חדשות היום: משפחת הפורץ תובעת מיליונים, בית רוצח של אליהו קיי יהרס, 18 ערבים נעצרו, צעיר שעבר לינץ' לא מקבל אישור נפגע איבה, המבקר יבדוק האזנות המשטרה, השרשרת האולימפית אותרה בג'אסר א-זרקא, 5 בקבוקי תבערה ואבנים.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ז שבט תשפ"ב - 19:04 19/01/2022
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: 

משפחת הפורץ תובעת מיליונים מאריה שיף
משפחתו של העבריין מוחמד אל אטראש הגישה נגדו תביעה על סך 4 מיליון ש"ח על 'אבדן השתכרות'. תחקירי הקול היהודי חשפו את העבר הפלילי העשיר של הפורץ. תגובות תומכות ומחזקות את שיף ברשתות "יש גבול כמה חוקי סדום יכולים לפגוע באזרחים!"

בג"ץ דחה את העתירה נגד הריסת בית המחבל שרצח את אליהו קיי הי"ד
בג"ץ דחה היום  את העתירה נגד הריסת בית המחבל שרצח את אליהו קיי. השופט ג'ורג' קרא היה בדעת מיעוט שסבר שיש לקבל את העתירה ולא להרוס את בית המחבל.

18 ערבים נעצרו בשכונת שמעון הצדיק ברושלים
לאחר שבתחילת השבוע התבצרו הפולשים ערבים בשכונת שמעון הצדיק עם בלון גז ופינויים נדחה, השלימה הלילה המשטרה את פינויים והרסה את המבנים. בנוסף עצרה 18 ערבים בעת השלמת הפינוי.

המשטרה מסרבת לתת אישור נפגע איבה לצעיר שעבר לינץ'
חצי שנה אחרי שצעיר יהודי הותקף באופן קשה בידי ערבים שהיכו אותו וכיבו עליו סיגריות, מסרבים בימ"ר ש"י למסור לו אישור "נפגע איבה"

מבקר המדינה יבדוק את האזנות המשטרה לאזרחים
מבקר המדינה מתניהו אנגלמן יבדוק את שימוש המשטרה ב-NSO כלפי אזרחים - כך פרסם משרדו.

השרשרת האולימפית שנגנבה מהספורטאית לינוי אשרם אותרה בכפר ג'אסר א-זרקא
השרשרת האולימפית שנגנבה מהספורטאית לינוי אשרם לפני כשבוע בזמן ששהתה במכון וינגייט אותרה בכפר הערבי ג'אסר א זרקא לצד סכין וסמים .

האינתיפאדה היומית: 5 בקבוקי תבערה ואבנים
נהג אוטובוס נפצע קל מיידוי בקת"ב על ידי ערבים בשכונת א-טור. 2 מחבלים מבית פאג'ר רכובים על אופנוע שהיו בדרכם ליידות בקבוקי תבערה בשער הדרומי של קיבוץ מגדל עוז זיהו כוח צבאי וזרקו 2 בקת"בים. ערבים זרקו 2 בקת"בים על רכבים בציר גלעד. ערבים זרו אבנים סמוך למחסום המנהרות, זרקו אבנים במבתרי חרמלה, וכן על רכבים סמוך לאל חאדר.

פוליטי: הצעת חוק של הליכוד אושרה בקריאה טרומית
עוד הפסד לקואליציה: הצעת חוק של הליכוד אושרה בקריאה טרומית ברוב של קול בודד בלבד, מדובר בהפסד נוסף לקואליציה לאחר שחוק הגיוס שהביא שר הבטחון לא עבר שלשום. הצע''ח של שרן השכל להסדרת המגורים בשטחי המרעה עברה למרות התנגדות רע"מ. עבאס מנסה להעביר את ההחלטה לועדת הפנים של טאהא ולא לועדת הכנסת כפי שהשכל ביקשה.

ח"כ סמוטריץ' נמצא חיובי לקורונה
יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' נמצא היום חיובי לנגיף הקורונה. סמוטריץ' מסר כי הוא מרגיש טוב. יותר מ-70 אלף מאומתים חדשים התגלו ביממה האחרונה. במשרד הבריאות מעריכים כי המספר בפועל הוא כפול. במשרד נערכים לביטול הבידודים במערכת החינוך עד לסוף החודש.

מפקד יחידת אגוז הודיע על חזרה לפעילות
שבוע לאחר ששני מפקדי פלגות נהרגו מאש חברם, הודיע מפקד יחידת אגוז כי היחידה חוזרת לאימונים ופעילות.

נשיא המדינה עשוי לבקר בקרוב בטורקיה
נשיא טורקיה רג'יפ טייפ ארדואן אמר כי נשיא המדינה, יצחק הרצוג, עשוי לבקר בקרוב בטורקיה. בבית הנשיא סרבו להתייחס.

סבירות גבוהה לשלג בהרי המרכז
שיא נוסף של קור יירשם הלילה, שלג ימשיך בחרמון בגולן ובהרי הצפון שהגובה שלהם מעל 950 מטרים וסבירות לשלג גם בגובה של 800 מטרים. בשעות הלילה המאוחרות יפסקו המשקעים עד ליום ראשון.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 48 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד