בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: רביעי י"ט מנחם-אב תשפ"א (28/7/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: נדחתה הצ"ח החלת ריבונות ביו"ש, מעצר האריתראי יסתיים מחר, ישראל תגדיל את מכסת הפועלים הערבים, תושבי יצהר נפגשו עם ממ"ז ש"י, ערבי עם מוט נורה ונהרג בשומרון, קליעי ירי מחברון.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ט אב תשפ"א - 16:20 28/07/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

נדחתה הצעת חוק החלת הריבונות ביהודה ושומרון
מליאת הכנסת דחתה בקריאה טרומית את הצעת חוק החלת ריבונות המדינה על חבלי יהודה והשומרון. בהצעה תמכו 50 ח"כים מול 64 שהתנגדו.

בשל מחדל בחקירה: מעצרו של האריתראי החשוד באונס הוארך ביממה בלבד
בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרו של האריתראי החשוד בתקיפה חמורה ואונס של אשה בשכונת התקווה, ביממה אחת בלבד, זאת בשל העובדה שהאישה שהותקפה זיהתה אדם אחר כתוקף שלה במסדר זיהוי שנעשה, אך המשטרה לא בדקה זאת.

בכוונת ישראל להגדיל את מכסת העובדים הערבים
מתאם הפעולות בשטחים, אלוף רסאן עליאן, עדכן היום בכירים ברש"פ כי בכוונת ישראל להגדיל ב-15 אלף את מכסת הפועלים מיהודה ושומרון בענף הבנייה בישראל.

תושבים מיצהר נפגשו עם ממ"ז ש"י
הנהגת הישוב יצהר נפגשה עם מפקד מחוז ש"י במשטרה. בפגישה דרשו נציגי הישוב ממפקד המחוז להסיר את המצור המשטרתי שקיים כבר שנתיים על שכונת קומי אורי בישוב ולטפל באלימות השוטרים בגבעה.

פצוע בראשו מזריקת אבנים בשומרון הלילה
ערבים זרקו הלילה אבנים באזור צומת הביתות. כתוצאה מכך נגרם נזק לרכבים ודווח על פצוע קל מחתך בראשו. נהג אוטובוס נפצע בין חזמה לאדם.

חשוד ערבי שהתקדם לעבר כוח צה"ל עם מוט - נהרג בשומרון
ערבי נהרג הלילה בצומת הבתות, לאחר שהתקדם במהירות לעבר כוח צה"ל כשבידו חפץ שזוהה כמוט ברזל. הלוחמים במקום ירו באוויר כדי להזהירו ומשלא נענה לקריאות - מפקד הכוח ירה לעבר החשוד.

התחזית: התחממות קלה בהרים ובפנים הארץ
תחול עלייה קלה בטמפרטורות בהרים ובפנים הארץ. עד יום שישי ללא שינוי ניכר, במהלך השבת צפויה התחממות נוספת והכבדה בעומסי החום. בשבוע הבא צפוי גל חום ארוך ומתמשך.

הטרור היומי: קליעי ירי מחברון פגעו ברכבים ובתים בקרית ארבע
קליע פגע ברכב בתוך קרית ארבע ללא נפגעים. הצרורות נורו מחברון כתוצאה מריב חמולות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד