בע"ה כ"ז אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: רביעי כ"ה אלול תשע"ט (25/9/2019)

שינויי במפת המנדטים: 32 לליכוד, 7 ליהדות התורה / בית הנבחרים בארה"ב: "פותחים בהליך הדחה נגד טראמפ" / התחזית: הטמפרטורות ללא שינוי ניכר. מחר תחול התחממות ועוד..

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ה אלול תשע"ט - 14:00 25/09/2019
גודל: א א א

כותרות היום

  • שינויי במפת המנדטים: 32 לליכוד, 7 ליהדות התורה
  • בית הנבחרים בארה"ב: "פותחים בהליך הדחה נגד טראמפ"
  • התחזית: הטמפרטורות ללא שינוי ניכר. מחר תחול התחממות
  • האינתיפאדה המושתקת: אבנים בשומרון, גוש עציון ובנימין

שינויי במפת המנדטים: 32 לליכוד, 7 ליהדות התורה

ועדת הבחירות המרכזית של הכנסת הודיעה הבוקר על שינוי בתמונת המנדטים הסופית, בעקבות תוצאות הליך בדיקה שערכה הועדה. כעת ,לרשימת הליכוד נוסף מנדט אחד (32, כעת) וח"כ קטי שטרית תחזור לכהן בכנסת ה-22. המנדט ירד ממפלגת יהדות התורה שכעת תהיה עם 7 מנדטים, ויצחק פינדרוס לא יהיה ח"כ בכנסת.

בסיעת יהדות התורה אומרים כי יגישו לבית המשפט ערעור על תוצאות הבחירות הסופיות.

בית הנבחרים בארה"ב: "פותחים בהליך הדחה נגד טראמפ"

יו"ר בית הנבחרים ננסי פלוסי בארצות הברית הודיע כי החל הליך הדחה רשמי נגד נשיא ארצות הברית המכהן דונלד טראמפ. לדבריו, הליך ההדחה מגיע על רקע שיחתו של טראמפ עם נשיא אוקראינה ולדימיר זלנסקי שהינה "הפרה מסומנת של אחריות חוקתית". על פי הפרסומים, בשיחה שבין טראמפ לזלנסקי, התנה טראמפ סיוע של ארצות הברית בפתיחת חקירה כנגד בנו של ג'ו ביידן, מועמד לנשיאות ארה"ב מטעם המפלגה הדמוקרטית.

כתב הארץ יפצה את עמית סגל כיוון שכינה אותו 'א. היטלר'

כתב עיתון הארץ יצחק לאור יפצה את פרשן חדשות 12 עמית סגל בסכום כספי מסוים, שיוסכם בין השניים אך יישאר חסוי. כמו כן, על פי החלטת בית משפט השלום בהרצליה, לאור יפרסם התנצלות בלשון הבאה: "בעמוד זה פרסמתי מם מטופש בו עשיתי השוואה בין העיתונאי עמית סגל לאדולף היטלר. אף שהסרתי את הפרסום ההוא מקץ 4 שעות, סגל נפגע ועל כך אני מתנצל מכל הלב. המעשה אינו ראוי".
 

האינתיפאדה המושתקת: אבנים בשומרון, גוש עציון ובנימין

במהלך היום ערבים יידו אבנים לעבר כלי רכב ואוטובוס סמוך לישוב תפוח בשומרון, סמוך לישוב כרמי צור שבגוש עציון וסמוך לכפר עזון בשומרון. כמו כן, ערבים יידו אבנים לעבר כוחות צה"ל בתוך רמאללה. לדיווחים נוספים של האינתיפאדה המושתקת >>

התחזית: הטמפרטורות ללא שינוי ניכר. מחר תחול התחממות

היום יהיה בהיר עד מעונן חלקית. הטמפרטורות ללא שינוי ניכר. הים התיכון גלי ומסוכן לרחצה, גובה גלים 50-120 ס"מ, טמפרטורת המים 29 מעלות.

טמפרטורות החזויות להיום: בירושלים 28-16 תל אביב 29-23, חיפה 28-20, באר שבע 32-19, צפת 28-17 אריאל 28-18 מודיעין 32-18 טבריה 34-19, אילת 37-25 מעלות.

תשקיף לימים הבאים: בימים ה-ו ייעשה בהיר וצפויה התחממות הדרגתית קלה, ייעשה חם מהרגיל לעונה. הים נוח עד גלי.  בשבת צפויה ירידה קלה בטמפרטורות ויהיה מעונן חלקית עד בהיר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד