בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: רביעי, כ"ד תשרי תש"פ (23/10/2019)

נפטרה התינוקת שעברה התעללות באשקלון / לוחמים נחקרים במצ"ח בחשד לתקיפת בדואים / המנדט להרכבת הממשלה יועבר הערב לגנץ ועוד...

  • כ"ד תשרי תש"פ - 14:00 23/10/2019
גודל: א א א

כותרות היום: 

  • התינוקת היהודיה שעברה התעללות באשקלון – נפטרה מפצעיה
  • לוחמים נחקרים במצ"ח בחשד שהכו בדואים
  • עונש מאסר למסייע בפיגוע הרצח בהר הבית
  • המנדט להרכבת הממשלה יועבר הערב לבני גנץ
  • רומן זדורוב מבקש משפט חוזר
  • צה"ל: בלבנון נפל רחפן ישראלי.
  • מזג האוויר: ירידה בטמפרטורות וייתכן גשם
  • האינתיפאדה המושתקת: ערבים יידו אבנים במספר מוקדים. נזק נגרם

התינוקת היהודיה שעברה התעללות באשקלון – נפטרה מפצעיה

התינוקת היהודיה, בת ה-10 חודשים שעברה מסכת התעללויות בביתה באשקלון, על פי החשד בידי אביה הערבי, נפטרה היום מפצעיה. התינוקת נפגעה בביתה והובאה במצב אנוש לטיפול במרכז הרפואי בריזלי בעיר. משם הועברה לסורוקה. הרופאים נאלצו לקבוע שם את מותה. אביה הערבי של התינוקת עצור בחשד שהתעלל בתינוקת ובאימה היהודיה.

לוחמים נחקרים במצ"ח בחשד שהכו בדואים

כ-14 לוחמי צה"ל נעצרו בידי מצ"ח לחקירה לאחר שפורסם כי חיילים תקפו בדואים בצומת דביר בדרום. "ככל שימצא כי החיילים חרגו מפקודות צה"ל או מהחוק, הם יטופלו במלוא החומרה", נכתב בהודעת צה"ל.

עונש מאסר למסייע בפיגוע הרצח בהר הבית

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום עונש מאסר של 16 שנים על אמג'ד ג'בארין, בן 37 מאום אל פאחם, שהורשע בסיוע למחבלים שביצעו את פיגוע הירי בהר הבית בכ' תמוז תשע"ז בו נרצחו שני שוטרים דרוזים. כמיל שנאן והאיל סתוואי ושני נוספים נפצעו.

כמו כן, על המחבל הוטל תקופת מאסר על תנאי, פיצוי לטובת השוטרים שנרצחו בפיגוע ופינוטי לטובת שוטר נוסף, נאסר היב, כיוון שנגרמה לו פוסט טראומה בעקבות הפיגוע. רכבו חולט לטובת המדינה.

המנדט להרכבת הממשלה יועבר הערב לבני גנץ

נשיא המדינה ראובן ריבלין הודיע כי יעביר הערב את המנדט להרכבת הממשלה לידיו של יו"ר כחול לבן בני גנץ, באופן רשמי. עם קבלת המדנט, יעמדו לרשותו של גנץ 26 ימים לעמוד במשימה. אם לא יצליח בכך, הוא יצטרך להשיב את המנדט לנשיא. על פי החוק, אז יועבר המנדט לחבר כנסת שיקבל את תמיכתם של 60 חברי כנסת נוספים.

רומן זדורוב מבקש משפט חוזר

עורך דינו של רומן זדורוב, עו"ד ירום הלוי, הגיש היום לבית המשפט בקשה למשפט חוזר, בעניין רצח תאיר ראדה. זאתר לאחר שטען כי ישנם ראיות חדשות שמוכיחות שא"ק היא הרוצחת ולא זדורוב.

צה"ל: בלבנון נפל רחפן ישראלי.

דובר צה"ל מסר הבוקר כי במהלך פעילות שגרתית לאבטחת הגבול בצפון, רחפן ישראלי נפל סמוך לגבול בצד הלבנוני. זאת לאחר שפורסמו דיווחים מלבנון לפיהם מל"ט ישראלי הופל בידי חיזבאללה.

מזג האוויר: ירידה בטמפרטורות וייתכן גשם

מזג האוויר צפוי להיות היום מעט קר יותר. ממטרים צפויים לפרקים ברוב אזורי הארץ, ואיתם גם סופות רעמים. קיים חשש לשיטפונות בנחלי הדרום והמזרח.

האינתיפאדה המושתקת: ערבים יידו אבנים במספר מוקדים. נזק נגרם

ערבים יידו הבוקר אבנים לעבר כלי רכב סמוך לישוב תקוע שבהר חברון. נזק נגרם לכלי רכב. כמו כן, ערבים יידו אבנים לעבר כלי רכב סמוך לחטמ"ר יהודה בהר חברון. אתמול ערבים יידו ראבנים לעבר אוטובוס סמוך למבוא דותן, נזק נגרם. קודם לכן ערבים יידו אבנים ובקבוק צבע לעבר כלי רכב סמוך לנווה צוף בבנימין.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד