בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי י"ט אלול תש"פ (08/09/2020)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: עוצר לילי יכנס לתוקפו הערב, נתינהו מבקש שוב לדחות את פינוי חאן אל אחמר, יהודים הותקפו כשעלו לנקודת התיישבות חדשה ועוד..

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ט אלול תש"פ - 18:17 08/09/2020
גודל: א א א

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

יהודים עלו לנקודת התיישבות בבנימין והותקפו בידי ערבים – 3 נפצעו

קבוצת מתיישבים עלו לנקודת ההתיישבות 'גאון הירדן' שבין כוכב השחר שבבנימין לבקעת הירדן. מדובר על נקודת התיישבות בה התגוררו יהודים לפני מספר שנים. עשרות ערבים עלו למקום ותקפו את המתיישבים. שלושה מהמתיישבים נפצעו.

תקדים משפטי: פיצויים משמעותיים לכל נפגעי העבירה

בית המשפט הצבאי לערעורים החמיר את עונשו של המחבל זיאד עווד, שרצח את נצ"מ ברוך מזרחי הי"ד והטיל עליו תשלומי פיצויים גבוהים למשפחות הנפגעים. בארגון חוננו מברכים על ההחלטה: "תקדים חשוב".

לאחר שנתיים: נתניהו שוב מבקש לדחות את פינוי חאן אל אחמר

המדינה מבקשת שוב מבג"ץ לדחות את הדיון בעתירה של תנועת רגבים בפרשת חאן אל אחמר, בחצי שנה נוספת. ראש המל"ל בן שבת מנמק: "תשומות הממשלה החדשה מופנות כולן להתמודדות עם נגיף הקורונה"

הערב: סגר לילי על 40 ישובים אדומים

ועדת השרים לענייני אזור מוגבל למניעת התפשטות נגיף הקורונה, אישרה היום את רשימת 40 הישובים האדומים ביותר, עליהם יוטל החל מהערב, עוצר לילי. העוצר, שיהיה תקף בין השעות 19:00-05:00, למשך שבוע, יכלול את סגירת מערכת החינוך פרט לחינוך מיוחד ועוד. המשטרה אמרה כי תמקד את האכיפה בהתקהלויות.

מזג האוויר: ירידה בטמפרטורות, עדיין חם

מזג האוויר היום בהיר לרוב, כשבהרים ובפנים הארץ תחול ירידה קלה בטמפרטורות, אך ברוב אזורי הארץ עדיין יהיה חם מהרגיל עד שרבי. לאורך מישור החוף יוסיף להיות הביל. עומסי החום יוסיפו להיות כבדים עד קיצוניים. בשעות הלילה יהיה מעונן חלקית עד מעונן

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


12 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 96 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד