בע"ה ט"ו סיון תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי י"ט כסלו תשפ"ב (23/11/21)

ריכוז חדשות היום בקצרה: שיפור במצב הפצוע קשה בפיגוע, ניסיון הכנסת חומר נפץ עם מל"ט, לפיד: לסגור משרדי הטרור באיסטנבול, רקטות ישוגרו כחלק מניסוי, בן ה-12 הנעדר נמצא בריא ושלם ליד ירושלים.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ט כסלו תשפ"ב - 18:39 23/11/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

חל שיפור במצב הפצוע קשה בפיגוע בירושלים
מהמרכז הרפואי שערי צדק נמסר כי חל שיפור במצבו של הפצוע קשה בפיגוע הירי בעיר העתיקה והוא מתקשר עם בני משפחתו. נא להתפלל לרפואת הרב אהרון יהודה בן טובה.

איראן ניסתה להכניס חומר נפץ באמצעות מל"ט
שר הביטחון טוען כי מל"ט איראני שיורט באזור בית שאן לפני כשלוש שנים, ניסה להעביר חומרי נפץ מסוריה לפעילי טרור ביהודה ושומרון. זאת בנוסף לניסיונות חיזבאללה וירדן להבריח נשקים לערבים בישראל.

לפיד: משרדי הטרור באיסטנבול צריכים להיסגר
שר החוץ קרא אמש לקהילה הבינלאומית לפעול נגד משרדי החמאס באיסטנבול ולהוציא את הארגון מחוץ לחוק. "משרדי החמאס באיסטנבול דינם להיסגר, אנחנו צריכים למנוע את פעולות הטרור הנפשעות האלה כלפי אזרחים ישראלים בכל מקום ובכל תנאי".

רקטות ישוגרו כחלק מניסוי בשבועות הקרובים
משרד הביטחון עדכן כי כחלק מניסוי במרכז הארץ, ישוגרו בשבועות הקרובים רקטות. במהלך הפעילות ישמעו קולות נפץ בשעות היום והלילה, ומערכות שונות ייפרסו בשטחים אזרחיים.

דמי קיום לחיילים יועלו ב-50%
דמי הקיום של חיילי חובה בצה"ל יועלה ב-50% החל מהחודש הבא. במסגרת ההחלטה, יועלו דמי הקיום של הלוחמים ל-2,460 ש"ח. דמי הקיום של לוחמי החוד יועלו בשנה השלישית ל-3,050 ש"ח, דמי הקיום של תומכי הלחימה יועלו ל-1,790 ש"ח ולחיילים העורפיים יועלו ל-1,235 ש"ח.

נדחתה ישיבת הוועדה למינוי שופטי עליון
גדעון סער הודיע היום על דחיית ישיבת הוועדה למינוי שופטים שתוכננה לאחר הצהריים, בה אמורים היו חברי הוועדה להגיע להסכמות על מינוי שופטים חדשים לבית המשפט העליון. זאת, לאחר שלא גובשה הסכמה מוקדמת בין חברי הוועדה. הצעת החוק של סער להגבלת כהונת ראשי ממשלה אושרה אמש בקריאה ראשונה במליאת הכנסת. הרשימה הערבית המשותפת הצביעה יחד עם הקואליציה.

ארה"ב: "לא נטיל סגר נוסף"
הבית הלבן הודיע כי ארצות הברית לא תטיל סגר נוסף כדי לבלום את התפשטות הקורונה "יש לנו את הכלים לצאת מהמגיפה: חיסונים, זריקות בוסטר, זריקות לילדים ותרופות". המרכז לבקרת מחלות בארה"ב החליט על הורדת רמת הסיכון מקורונה בישראל מ"גבוהה מאוד" ל"נמוכה".

בן ה-12 הנעדר נמצא בריא ושלם ליד ירושלים
המשטרה מסרה הלילה כי חגי ראובן בן ה-12, בקריית מלאכי, נמצא בריא ושלם בכוכב השחר, ליד ירושלים, עם חבריו.

התחזית: עליה קלה בטמפרטורות
היום עליה קלה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ. הטמפרטורות יהיו רגילות לעונה. במהלך הלילה מזג האוויר יהיה מעונן חלקית עד מעונן בעננים בגובה רב.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון