בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי כ"ו כסלו תשפ"ב (30/11/21)

ריכוז חדשות היום בקצרה: ערבים ריססו גז פלפל לבית יהודי, אומיקרון: 34 חשודים, הממשלה אישרה הפעלת איכונים, הצע"ח לביטול הצבת חיילים בשב"ס, תחרות צילומים לזכרם של אהוביה סנדק ומרים צחי ז"ל, סיכוי לגשם מקומי בלילה.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ו כסלו תשפ"ב - 18:27 30/11/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

שכונת שמעון הצדיק: ערבים ריססו גז פלפל לבית יהודי
בשעות הצהריים ריססו ערבים גז פלפל לתוך בית בבעלות יהודים דרך אחד החלונות. המשטרה החרימה את המצלמות של הבית הערבי הסמוך ועיכבה לחקירה את בעל הבית. אירוע זה בא לאחר שערבים ריססו קטינים בגז באזור ציר המסעדות, לפני כיומיים. כמו כן, במהלך השבת ערבים זרקו אבנים וגז מבית היתומים ובנוסף , ערבי נופף בסכין לעבר בחור חרדי.

וריאנט אומיקרון: מספר החשודים זינק ל-34
מספר החשודים בוריאנט האומיקרון של נגיף הקורונה עלה היום ל-34. בארבעת הימים האחרונים, מאז התגלה הזן החדש בארץ, נכנסו 850 טיסות ממדינות אדומות, מתוכן 160 מדרום אפריקה ואתיופיה. מנכ"ל מודרנה אמר היום כי לא סביר שחיסוני הקורונה יהיו יעילים נגד וריאנט אומיקרון של נגיף הקורונה כפי שהיו בעבר

הממשלה אישרה הפעלת איכוני שב"כ
הממשלה אישרה במשאל טלפוני את התיקון לחוק השב"כ שישאפשר להפעיל איכוני שב"כ על אנשים שנדבקו בווריאנט אומיקרון של נגיף הקורונה. השרים סער, שאשא ביטון, ברביבאי, ואלי אבידר הצביעו נגד, זנדברג לא השתתפה.

פרץ מונה לדירקטור בתעשייה האווירית
רשות החברות הממשלתיות הודיעה היום לעמיר פרץ, כי מונה לדירקטור בתעשייה האוירית, בעקבות החלטת הממשלה לאשר את מינויו למרות שלא נמצא מתאים על ידי הועדה למינויים בכירים.

פרשת סרסור החיילות: הצעת חוק לביטול הצבת חיילים ביחידות אחרות
בעקבות פרשת סרסור החיילות בכלא גלבוע, יו"ר סיעת מרצ הגישה הצעת חוק שירות ביטחון הקוראת לביטול הצבת חיילים בשירות חובה ביחידות אחרות של משטרת ישראל ושירות בתי הסוהר. "אין צורך ממשי בכך שחיילות ישרתו בבתי כלא, ועלול אף להוות סכנה לשלומן וביטחונן".

בני משפחתו של הנרצח מנצרת נעצרו בחשד להצתת בית החשודים ברצח
המשטרה עצרה היום חשודים בהצתת בית בנצרת, כנקמה על כך שקרוב משפחתם נרצח אתמול, כביכול עלי ידי בעלי הבית. בחיפוש שנערך בבית המשפחה נמצאו רובה ותחמושת.

ארה"ב: "תוקפנות רוסית תגרור תוצאות חמורות"
מזכיר המדינה של ארה"ב אמר היום בבירת לטביה, כי כל תוקפנות רוסית מחודשת כלפי אוקראינה תגרום ל"תוצאות חמורות".

גמר תחרות הצילומים לזכרם של אהוביה סנדק ומרים צחי ז"ל
היום התקיים ביוזמת אומני 'מהפיכה דקדושה זוטא' וקבוצת 'נוער יוצר ומשפיע', גמר תחרות הצילומים לזכרם של אהוביה סנדק ומרים צחי ז"ל באולפני ערוץ מאיר בי-ם. במקום הראשון זכתה הודיה ברנר, במקום השני זכה צביאל רודיך ובמקום השלישי זכתה הלל פלג. יוזמת ומפיקת התחרות רינת הדסה כהן כתבה: "פצע מדמם שהותיר מותו של אהוביה, נער של אמת שדיבוריו ומעשיו מרטיטים את הלב. והעדר ממשי של הצבע והכאב על כל גווני האהבה, שהביאה מירי צחי במצלמתה. כמעט שנה שדמותם חסרה פה כל כך. אנחנו מנסים ללכת בדרכם. בצעדים קטנים, בעוד נר נוסף להאיר להולכים בדרך..."

התחזית: סיכוי לגשם מקומי קל בלילה
הטמפרטורות יוסיפו להיות גבוהות מהרגיל לעונה ובלילה קיים סיכוי לירידת גשם מקומי קל. לפנות בוקר הגשם יתחזק בצפון הארץ, שם ייתכנו גם סופות רעמים יחידות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד