בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שני כ"ד מנחם-אב תשפ"א (2/8/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: שוחרר החשוד ברצח דסטאו, אושר תקציב המדינה, 10 מפגינים נעצרו במחאה על אונס יהודייה, שני ניסיונות חדירה מעזה, הוארכה כהונת הנייה, נפטר איש הפרסום בני גל ז"ל.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד אב תשפ"א - 16:30 02/08/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

שוחרר הערבי שהיה עצור כשבוע בחשד לרצח דסטאו ביסט
משפחתו של דסטאו ביסט הי"ד, שנרצח בעיר רמלה הביעה אכזבה גדולה בעקבות שחרורו של הערבי בן 16 שהיה עצור בחשד לרצח אביהם ואמרו כי קיבלו בתדהמה את החלטת משטרת ישראל.

אושר תקציב המדינה
הממשלה אישרה הבוקר את תקציב המדינה לשנתיים הקרובות. יו"ר האופוזיציה כינה את הממשלה "ממשלת כשל" וטען כי התקציב הוא אוסף של גזירות כלכליות והעלאת מיסים. עוד ציין נתניהו כי הממשלה מעלה מיסים כדי לשלם את "מס עבאס", לדבריו, הכסף שהובטח ליו"ר רע"ם כדי לשמור על קיומה של הממשלה. ראשי הנהגת החקלאים והמרחב הכפרי תקפו הבוקר את הממשלה ואמרו כי ימשיכו להיאבק בכל הכוח ובכל הכלים עד לביטול הגזרות המהוות "גרזן על צווארה של החקלאות".

10 מפגינים נעצרו במחאה על אונס היהודייה בתל אביב
עשרה בני אדם נעצרו והובאו לחקירה הלילה במהלך הפגנה שהתקיימה בתל אביב, במחאה על אונס אישה יהודייה על ידי מסתנן אריתראי.

הלילה: שני ניסיונות חדירה מרצועת עזה
במהלך הלילה סוכלו שני ניסיונות חדירה דרך "המכשול" שבדרום רצועת מעזה. המחבל הראשון ניסה לחדור לשטח ישובי ישראל כשהוא חמוש בקאטר וסכין ונתפס. שלושה מחבלים נוספים נתפסו כשהם חמושים בשני סכינים.

איסמעיל הנייה ימשיך לשמש ראש הלשכה המדינית של חמאס
ועדת הבחירות המרכזית של חמאס הודיעה היום כי הבחירות הפנימיות של הארגון הסתיימו בבחירת הלשכה המדינית של הארגון. בראש הלשכה ימשיכו לכהן איסמעיל הנייה וסגנו סאלח אל-עארורי.

נפטר איש הפרסום בני גל ז"ל
נולד בארגנטינה וגדל בקיבוץ בית אורן, חזר בתשובה בשנת תשל"ג והיה לאחד מתלמידי הרב צבי-יהודה קוק זצ"ל. בני גל הקים חברת פרסום ופיתח את מודל הקואוצ'ינג היהודי. הלווייתו תצא מבית הלוויות שמגר אל הר הזיתים.

התחזית: עומסי חום קיצוניים ברוב האזורים בארץ
מזג האוויר היום ימשיך להיות חם מהרגיל בהרים ובפנים הארץ, והביל ברצועת החוף. עומסי חום כבדים עד קיצוניים ישררו ברוב האזורים. בשעות הלילה ייעשה בהיר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד