בע"ה כ"ד שבט תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שני כ"ה תמוז תשפ"א (5/7/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: אריה שיף הורשע בהמתה בקלות דעת, הקואליציה נכשלה בגיוס רוב לחוק האזרחות, נתניהו: יש לבלום הגירה ערבית, ערבי בן 62 קילל שוטרים בהר הבית, גבר בן 32 נפצע קל בראשו מזריקות אבנים.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ה תמוז תשפ"א - 15:30 05/07/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: 

בית המשפט הרשיע את אריה שיף בהמתה בקלות דעת
בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע היום את אריה שיף בהמתה בקלות דעת של מחמד אלאטראש. שיף הורשע בכך שסמוך לביתו בערד ירה באלאטראש, לאחר שפרץ לרכבו כדי לגנוב אותו.

הקואליציה נכשלה בגיוס רוב לחוק האזרחות
שרת הפנים אמרה כי הסיבה שחוק האזרחות חוקק מלכתחילה זו בשל סיבה ביטחונית. לדבריה, רוב הפיגועים הגיעו דרך איחוד משפחות או צאצאים של המשפחות. עוד ציינה כי באופוזיציה מעולם לא הצביעו נגד החוק. נפתלי בנט אמר כי רואים משחקים ילדותיים וניסיונות של האופוזיציה להתיש. לדבריו, יש דברים שלא משחקים איתם. יו"ר יש עתיד אמר כי אם האופוזיציה תצביע נגד חוק האזרחות, היא תוכיח שיותר חשוב לה להיות נגד הממשלה, מאשר להיות בעד המדינה.

נתניהו: יש לחוקק חוק יסוד בכדי לבלום הגירה ערבית
יו"ר האופוזיציה אמר כי תפקיד האופוזיציה הוא להפיל את הממשלה. לדבריו מדובר בממשלה מסוכנת המבוססת על כוחות אנטי ציוניים. לדבריו, הדרך היחידה לבלום את ההגירה הערבית לשטחי ישראל היא חקיקת חוק יסוד ההגירה.

ערבי בן 62 נעצר לאחר שקילל שוטרים בהר הבית
ערבי מהמועצה המקומית ג'דידה מכר בצפון, בן 62, נעצר הבוקר לאחר שקילל שוטרים וקרא לעברם קריאות לאומניות. הערבי השתתף בתפילת הבוקר בהר הבית, וכשנכנס לרחבה החל לגדף את השוטרים שפעלו במקום. עם סיום התפילה שב וקילל אותם בשנית.

המשטרה מחפשת אחר נער שנעדר בים בחדרה
שלושה נערים בגילאי 18-17 נכנסו אמש לים בחוף הדייגים בחדרה, ומהם חזרו רק שניים לחוף. המשטרה פתחה בחיפושים אחר הנעדר.

התחזית: ללא שינוי ניכר
מזג האוויר היום מעונן חלקית עד בהיר וללא שינוי ניכר בטמפרטורות, שיהיו רגילות לעונה.

הטרור היומי
זריקות אבנים לעבר רכב במורדות הר הזיתים סמוך לגת שמנים, גבר בן 32 פצוע קל בראשו, פונה להדסה עין כרם. פצוע קל מזריקות אבנים לעבר אוטובוס מרכב חולף סמוך לצומת ענתא, נזק שימשה. זריקות אבנים בין תפוח למגדלים סמוך לעוצרין, אין נפגעים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


14 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 71 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד