בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מעל מליון צפיות לקמפיין "מודה אני"

פרוייקט "מודה אני" של חב"ד תל אביב בהשתתפות אמנים ואיש ציבור הגיע למעל מיליון צפיות ותורגם לשלל שפות. שלב ב' יפתח בקרוב

  • יח"צ
  • ט"ז שבט תשע"ח - 20:44 01/02/2018
גודל: א א א
יובל  שם טוב (יובל המבולבל) באירוע (צילום: ישראל בליזובסקי)
יובל שם טוב (יובל המבולבל) באירוע (צילום: ישראל בליזובסקי)

אירוע בופה 'סושי מהדרין' צהריים חגיגי נערך השבוע במרכז חב"ד תל אביב, אליו הגיעו האמנים, צוות ההפקה והצילום שהשתתפו בקמפיין הבינלאומי 'מי אני - מודה אני', שתורגם לאנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית, איטלקית והונגרית ושהגיע לכמליון צפיות ברשתות המדיה החברתיות.

בקמפיין השתתפו האמנים: אליעד נחום, יובל שם טוב, שלום מיכאלשווילי, יהושע לימוני, דני שטג, זבולון (ששי) מושיאשוילי, מוריס כהן, אביגדור קהלני, עדן בן זקן, רותם (זיסמן) - כהן, גאלה (קוגן) - קליימן,  מאיה בוסקילה.

במהלך האירוע הזמין המנחה הרב מנחם גערליצקי, שליח הרבי לשכונות הצפון החדש את האמן והמוזיקאי יהושע לימוני להשמיע את השיר שכתב והלחין לקמפיין ואחריו עלה מר אביגדור קהלני ממשתפי הקמפיין לשאת דברי ברכה, מר קהלני אמר כי מטרת הקמפיין ללמד כל יהודי כשהוא קם בבוקר, לומר תודה לקב"ה ע"י אמירת שנים עשר המילים שבתפילת מודה אני, חשובה מאין כמותה ואף השמיע שיר שכתב על המילים מודה אני.

האמנים והשחקנים זבולון מושיאשוילי, דני שטג וגאלה קליימן שעלו אף הם לדוכן, ביקשו לומר תודה ליוזמי ומפיקי הקמפיין על שזיכו אותם להשתתף במטרה נעלה זו ועל התגובות החמות שהגיעו אליהם על הקמפיין הייחודי.

אמן הילדים יובל (המבולבל) שם טוב חשף את השלב השני של הקמפיין, שכותרתו 'גם אני - מודה אני' ובו יקבלו בשלב ראשון כרבע מליון מילדי ישראל, אטרקציה משעשעת וחינוכית כאחת המורכבת מפאזל קצף רך שעליו מודפסת תפילת הבוקר 'מודה אני' .

בסיום האירוע, קיבלו האמנים תעודת הוקרה על השתתפותם בקמפיין המצליח מהרב יוסף גערליצקי, שליח הרבי מליובאוויטש לתל אביב-יפו שיזם את הקמפיין ומהרב יחזקאל גבירץ מאגף הפעילות של מרכז חב"ד תל אביב שהפיק וביים את הקמפיין ואת האירוע המיוחד.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד