בע"ה י"ב אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אחרי 37 ימים - הנעדרת אותרה בעקבות הפרסום

בעקבות הפרסומים בקול היהודי ותפוצה ברשתות החברתיות רינת לופז אותרה. התקדמות נרשמה גם בפרשת היעלמותו של הנער מוישי

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • כ"ט סיון תשפ"ב - 12:05 28/06/2022
גודל: א א א
ארכיון (צילום: קובי ריכטר/TSP)
ארכיון (צילום: קובי ריכטר/TSP)

37 ימים אחרי שנעדרה, אותרה אמש בבאר שבע הנעדרת רינת לופז מירושלים. את סיפורה של רינת אנו מלווים בקול היהודי זמן רב. מאז הפרסום על היעדרה פרסמנו מספר כתבות בנושא וביקשנו להביא את הנושא למודעות.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

אתמול (ב'), פרסמה את ההיעדרות גם נטלי דדון, ובעקבות כך הגיעו מידעים חדשים בנוגע לנעדרת אותם העברנו לידי המשטרה. בשעות הצהריים הבחינה אזרחית בנעדרת כשהיא בתחנה המרכזית בבאר שבע ודיווחה למשטרה אשר הגיע למקום ואספה אותה.

במהלך השבועות האחרונים פנינו בקול היהודי לגורמי תקשורת, חברי כנסת, רווחה ועוד, וזאת במטרה לאתר את הנעדרת ולהפעיל לחץ על הרשויות שיפעלו לאיתורה עקב הסיכון הכבד שנשקף לה.

בקול היהודי ליווינו בשנה האחרונה את סיפורה והפעלנו לחץ על הרשויות בכדי שיטפלו בעניינה לאחר שניסתה להגיע ברגל לשכם מספר פעמים ונתפסה בידי חיילי צה"ל.

בעבר אותרה בידי חיילי מילואים ביציאה מהכפר א-רם בצפון ירושלים, בגוש עציון ובאזור יריחו כאשר בכל הפעמים סבלה מחבלות חמורות שגרמו לה ערבים המנצלים אותה.

גם בנצי וענת גופשטיין מארגון להב"ה הבחינו בה באחת הפעמים כאשר היא רצה במרכז הכביש באזור הישוב פסגות, ופעילת הארגון הבחינה בה בפעם אחרת באזור אדם. לופז מוכרת מגיל קטן לרשויות אולם הללו מתקשות לטפל בעניינה.

לאחר פניות חוזרות ונשנות של הקול היהודי לעיריית ירושלים ומשרד הרווחה, מונה לרינת גורם אחראי שינסה לסייע לה.

בתוך כך, הבוקר פורסם אודות התקדמות בפרשת היעדרותו של הנער מוישי קליינרמן בן ה-16 ממודיעין עלית. דווח כי נעצר חשוד בפרשה. ביהמ"ש הוציא לבקשת המשטרה צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 20 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד