בע"ה י"ט אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בלעדי: מחבר הספר "תורת המלך" מגיב על סגירת תיק החקירה

בלעדי: הרב יצחק שפירא, מחבר הספר "תורת המלך" מגיב על ההחלטה לסגור את תיק החקירה כנגד מחברי הספר. בסרטון בלעדי לקול היהודי אומר הרב שפירא כי הוא מקווה שהספר יעזור כדי ליישר את הדעות וללכת על פי תורה בעניינים ציבורים • צפו בסרטון.

  • ח' סיון תשע"ב - 13:35 29/05/2012
גודל: א א א
בלעדי: הרב יצחק שפירא, מחבר הספר "תורת המלך" מגיב על ההחלטה לסגור את תיק החקירה כנגד מחברי הספר. בסרטון בלעדי לקול היהודי אומר הרב שפירא כי הוא מקווה שהספר יעזור כדי ליישר את הדעות וללכת על פי תורה בעניינים ציבורים • צפו בסרטון.

בסרטון מודה הרב שפירא לקב"ה על הדרך בה התנהלו הדברים ומפרט מה ניתן ללמוד מכך.

"הלקח הראשון הוא שצריך לכתוב את דברי התורה בפשטות ויושר ולא לפחד" אומר הרב שפירא. "הלקח הנוסף והוא העיקרי לציבור מבחינתנו שאנחנו יכולים לשמוח שהספר התפרסם, בעיקר בכדי שהאנשים יהגו בו אנחנו מקווים שהספר יעזור כדי ליישר את הדעות וללכת על פי תורה בעניינים ציבורים".

"אנחנו חושבים שמי שילמד בספר יראה כמה התורה היא ישרה כמה נוכחות של הקב"ה שהוא נמצא בכל אות ואות של התורה. ויראה איך המוסר שהתורה מלמדת אותנו הוא הרבה יותר ישר והרבה יותר מתוקן מהמוסר שנמצא אצל אומות העולם ובוודאי יותר מהמוסר הנהוג היום במדינת ישראל.

שנזכה שבעקבות הלימוד הגדול של הספר הזה ושל התורה בכלל עם ישראל, יתחיל לנהוג על פי תורה כל אחד בעניינם הפרטיים שלו וגם הציבור בכללו בעניינים הכלליים.

בעז"ה מתוך לימוד התורה הגדול ומתוך האור הגדול שיש על ידי הלימוד בספר הזה ובתורה בכלל, לא נזדקק ליישם דברים לא נעימים ולא טובים בעולם. גם הגויים יוכלו להתפעל מהמוסר הגדול שיש בתוך התורה, מהיושר הגדול שיש בתורה ובעיקר בעיקר מהנוכחות של הקב"ה שנמצא בתוך עם ישראל ובתוך התורה וממילא בכל העולם כולו", מסכם הרב שפירא.


עוד בנושא:
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 13 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד