בע"ה י"ג תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בעיצומה של השבת: חומר מיסיונרי לילדים באשדוד

כשפניהם מוסתרות מאחורי משקפי שמש, התייצבו שלושה מיסיונרים בפארק הומה אדם באשדוד, ועסקו בפעילות מיסיונרית האסורה על פי החוק

  • יח"צ
  • כ"ט חשון תש"פ - 11:37 27/11/2019
גודל: א א א

זה קרה באמצע יום השבת בשעת צהריים, בפארק 'הפיראטים' ההומה בעיר אשדוד. שלושה פעילי מיסיון עסקו בחלוקת חומרים מיסיונריים.

כשעיניהם מוסתרות מאחורי משקפי שמש, זוהו שלושת המיסיונרים משדלים הורים וילדים לקבל מידיהם חוברות שכותרתן 'עורו', והן מכילות תוכן המטיף להמרת דת ולאימוץ ערכים נוצריים העוסק בחינוך ובילדים.

תושבים שהבחינו במעשיהם התריעו על כך בפני עוברים ושבים, אך גורמים ב'יד לאחים' מציינים כי אין זו הפעם הראשונה שאנשי המיסיון מפרים ברגל גסה את החוק האוסר הטפה ושידול להמרת דת כלפי קטינים.

"הם מנצלים את העובדה שהפעילים שלנו שומרי שבת", מציינים ב'יד לאחים', "ומנסים לבצע את מעשיהם בעיצומו של היום הקדוש מתוך מחשבה כי לא יתגלו. שמחנו לגלות את הערנות הגבוהה מצד התושבים המקומיים, שהזדעזעו והביעו שאט-נפש מהמעשה הנלוז, ואנו קוראים למשטרה ולרשויות האכיפה להתייחס בכובד ראש לפנייתינו ולנקוט יד קשה כלפי המיסיונרים מפרי החוק".

גם תושבים שאינם דתיים פנו ל'יד לאחים' והביעו את סלידתם מהנעשה. אחת מהן, שאיננה מקיימת אורח חיים דתי, כתבה לאנשי 'יד לאחים' במוצאי השבת: "זו קריאה שלנו לעזרה. איש אינו מעוניין שהתוכן הזה ייכנס לביתו, ובטח שרעיונות כאלו יופצו דווקא כאן. הזדעזעתי לעלעל בעלונים ולראות שם פסוקים מהתנ"ך מעוותים ומקבלים פרשנויות אחרות. אנו במדינת היהודים, ורוצים שכך זה יישאר".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 30 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד