בע"ה י"ט תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בת ים: ערבים התפרעו בטיילת, תושבים הפכו את רכבם

שלושה ערבים נהגו בפראות בליל יום הכיפורים בטיילת בעיר בת ים. עשרות יהודים היכו את השלושה והפכו את רכבם. המשטרה חילצה את נהג הרכב.

  • אלחנן גרונר
  • י"א תשרי תשע"ב - 00:56 09/10/2011
גודל: א א א


[caption id="attachment_3232" align="alignleft" width="100%" caption=""בת ים יהודית" - הפגנה בבת ים (קול ההר)"]

שלושה ערבים נהגו בפראות בליל יום הכיפורים בטיילת בעיר בת ים. עשרות יהודים היכו את השלושה והפכו את רכבם. המשטרה חילצה את נהג הרכב.

גולש בפורום סקופים באתר רוטר נט מדווח כי בליל יום כיפור, התפרעו בטיילת בבת ים שלושה ערבים. השלושה נסעו ברכב לאורך הטיילת, כשהם נוהגים בפראות ומתגרים בעוברים ושבים.

בשלב מסוים נחסם מסלול הנסיעה של הרכב, והשלושה יצאו ממנו. על פי הדיווח, עשרות יהודים שהיו באותה שעה בטיילת החלו להכות את שלושת הערבים, שנמלטו מהמקום כשהם פצועים וחבולים.

לאחר מכן החלו עשרות תושבים לטלטל את רכבם, עד שהצליחו להפוך את הרכב לגמרי. מהמשטרה נמסר כי נהג הרכב שהתחבא בבנין סמוך חולץ בידי שוטרים לאחר האירוע.

נזכיר כי ביום כיפור לפני שלוש שנים החלו מהומות אלימות בעיר עכו, לאחר שערבים נסעו בפראות בסמוך לבתי כנסת בעיר. לפני ארבע שנים רצחו ערבים ילדה יהודיה במושבה כפר תבור שבגליל, כאשר השתוללו כשהם רכובים על טרקטורון, בסמוך לבית כנסת שבמושבה . השניים דרסו את הילדה טל זיני הי"ד בת ה 9.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד