בע"ה ט"ז אייר תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

האלוף במיל' על 'תורת לחימה': "ראיה נכונה של הבעיות בצה"ל"

האלוף במילואים יצחק בריק הודה לארגון תורת לחימה: "עבודה מצוינת בראיה מאד נכונה של הבעיות שיש לנו בצה"ל ביהודה ושומרון ובצה"ל בכלל".

  • תוכן מקודם
  • י"ג תשרי תשפ"ד - 15:45 28/09/2023
גודל: א א א

ארגון תורת לחימה מקיים קשר הדוק עם בכירים במערכת הביטחון בסדיר ובמילואים.

השבוע, במהלך הרצאה ללוחמי צוותי כוננות בשומרון, הודה האלוף במילואים יצחק בריק, שהיה מפקד גיס 441, מפקד המכללות הצבאיות של צה"ל ונציב קבילות החיילים במשרד הביטחון, לרב אביעד גדות, מנכ"ל ארגון תורת לחימה.

האלוף בריק ששרת כמפקד פלוגה במלחמת יום הכיפורים ועוטר בעיטור העוז, אמר: "תודה רבה לאדם היקר הזה, אביעד גדות, שהקים את עמותת תורת לחימה. לדעתי הוא עושה עבודה מצוינת בראיה מאד נכונה של הבעיות שיש לנו בצה"ל ביהודה ושומרון ובצה"ל בכלל. אני איתו בקשר, והקשר הזה בהחלט מניב פירות".
 

הקשר עם בכירים בצה"ל לא מונע מהארגון להיות בעצמאות אזרחית ואף ביקורת חריפה על אג'נדות פוסט-ציוניות ופרוגרסיביות שחדרו לצה"ל ומערכת הביטחון.

הארגון, שמורכב מקצינים חיילי מילואים, מתנדבים ומשפחות חיילים - זכה לדברי הרב גדות "להשפעה רבה וסיעתא דשמיא אך ורק בזכות השותפות של הציבור ומי שתורם לנו ומחזק את הפעילות בחזית כה מורכבת"

לקראת החגים קוראים בארגון תורת לחימה להירתם למאבק על דמותו של צה"ל כצבא יהודי מנצח, ועל ערכי הרוח והזהות היהודית במערכת הביטחון כולה.

לתרומות הקליקו כאן.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד