בע"ה ב' אדר תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עליית מדרגה: ספר נצרות באידיש חולק במאה שערים

הקמפיין המיסיונרי בשכונות החרדיות מחריף - "הברית החדשה" באידיש חולקה בלב מאה שערים. "מדובר בפרובוקציה והתגרות מכוונת"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ' סיון תשע"ח - 14:13 03/06/2018
גודל: א א א
מסיון בירושלים (באדיבות המצלם)
מסיון בירושלים (באדיבות המצלם)

עזות המצח של המיסיונרים הנוצרים מכת "היהודים המשיחיים" לא עוצרת לרגע.

השבוע, כחלק מהקמפיין המיסיונרי הנרחב שהחל לפני כחודש ומתמקד בשכונות החרדיות בירושלים, נדהמו תושבי רחוב מאה שערים בעיר לגלות שהמיסיונרים חילקו באישון לילה, לכל אורך הרחוב את הספר הנוצרי "הברית החדשה" כשהוא מתורגם לשפת האידיש.

ביד לאחים אמרו השבוע כי חלוקת החומר המיסיונרי באידיש, בלב השכונות החרדיות, מוכיחה כי "המיסיונרים לא חוששים מאיש ומחריפים שוב ושוב את הפרובוקציות שהם עורכים מעת לעת. מדובר בהתגרות מכוונת שנועדה לצוד נפשות ובד בבד להתסיס את המרחב הציבורי וליצור מהומות".

עוד אמרו כי בעבר ניהל יד לאחים קמפיין הסברה כנגד חלוקת דיסקים מיסיונריים בשפת האידיש בריכוזים החרדיים בניו-יורק, אך זו הפעם הראשונה זה שנים ארוכות שאירוע כזה מתרחש בארץ.

מיד לאחים נמסר כי מיד עם הגיע המידע, פשטו עשרות פעילים ומתנדבים על מאה שערים ואספו את מאות הספרים שהונחו בפתחי הבתים והחנויות. ביד לאחים גם מיהרו לפרסם מודעות נוספות המזהירות את הציבור מפני התרמית המיסיונרית הנואלת וממשיכים לעקוב בכל עת אחר התפתחויות נוספות בקמפיין המיסיונרי הנרחב.

כפי שפורסם בחודש האחרון, עלותו של הקמפיין המיסיונרי הנוכחי רחב ההיקף מסתכמת בלא פחות מ-1.8 מיליון דולר, ובמסגרתו כיסו המיסיונרים לוחות מודעות בשכונות חרדיות ברחבי העיר עם מודעות מתוחכמות במיוחד, שעוצבו בסגנון קומיקס. על מנת להוליך שולל, מספרי הטלפון המופיעים במודעות ליצירת קשר – הם מספרי טלפון כשרים, וזאת על מנת להסיר כל חשש או רתיעה מהמודעות ותוכנן.

ביד לאחים שבים ומבקשים מהציבור, על סמך ניסיון העבר, שלא לנסות ליצור קשר עם המיסיונרים כדי להוכיח להם את טעותם. בארגון גם מבקשים ליצור מידי עם מוקד החירום של הארגון הפעיל 24 שעות ביממה, בטלפון 1800-620-640, ולהתריע על כל מפגע מיסיונרי.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד