בע"ה י"ז אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הסקר קבע: רוב האוכלוסיה בוחרת במשפחה וביהדות

סקר חדש קובע: כ-70% מכלל האוכלוסיה בעד מבנה המשפחה היהודית המסורתית. 87% מכלל ההורים רוצים שילדיהם ינשאו ליהודים בלבד

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ז תמוז תשע"ט - 15:04 30/07/2019
גודל: א א א
בוחרים ביהדות. ארכיון (צילום: א. סאסינה)
בוחרים ביהדות. ארכיון (צילום: א. סאסינה)

סקר מכון גיאוקרטוגרפיה שנערך השבוע עבור מפלגת נעם מציג תוצאות חד משמעיות לגבי העדפה של תושבי ישראל לגבי המשך משפחתם ועתיד ילדיהם. 

על פי הסקר כ-70% מהמשיבים ענו כי הם רוצים שילדיהם יקימו משפחה מסורתית המורכבת מאבא ומאמא, בנוסף כ-85% מהמשיבים ענו כי חשוב להם שילדיהם יתחתנו עם בן או בת זוג יהודים.

הורידו עכשיו את אפליקציית הקול היהודי לטלפון הנייד >>

בסקר נשאלו המשיבים איזה מסוגי המשפחות הבאות הם מעדיפים שילדיהם יקימו. 69.4% מהנשאלים ענו כי הם רוצים שילדיהם יקימו משפחה "מסורתית", כלומר שבני הזוג הם גבר ואישה, 1.2% מהנשאלים ענו כי היו רוצים שילידיהם יקימו משפחה הכוללת זוגות חד מיניים שבני הזוג הם שני גברים או שתי נשים, ואילו 0.8% הביעו את רצונם שילדיהם יקימו משפחה חד הורית.

כמו כן נשאלו המשיבים באיזה מידה חשוב להם שילדיהם יתחתנו עם בן או בת זוג יהודים. לשאלה הזאת ענו 54.8% אחוזים מכלל המשיבים שהדבר חשוב להם מאוד,  10.0% ענו שזה חשוב, 19.8% השיבו שלהם זה די חשוב ואילו 13.4% מהמשיבים ענו שכלל לא חשוב להם האם ילדיהם יתחתנו עם בן או בת זוג יהודים.

בגיאוקרטוגרפיה מציינים כי הסקר הוא סקר אינטרנטי אשר נערך בקרב 509 גברים ונשים, גולשי אינטרנט, בגילאי 18 ומעלה, המהווים מדגם ארצי מייצג של אוכלוסייה זו בישובים היהודיים במדינת ישראל. כמו כן הם מציינים שהסקר בוצע במהלך השבוע הרביעי של חודש יולי 2019 וטווח השגיאה הסטטיסטית המרבית בנסיבות דגימה זו הוא 4.3% +, לסקר המייצג, ברמת מובהקות סטטיסטית של 95%.

במפלגת נעם אשר הזמינה את הסקר אומרים כי התוצאות מוכיחות כי עם ישראל הוא נורמלי "הסקר מוכיח את מה שלא באמת צריך הוכחה - עם ישראל נורמלי. העובדה של-99% אחוז מהעם אין שאיפה שהבן שלהם יחיה ב"משפחה" חד מינית ורוב גדול מאוד מתנגד לכך, מראה עד כמה התמונה שמוצגת בתקשורת היא מעוותת והיא פרי ניסיונות החינוך מחדש וההשתקה האלימה. גם הלגיטימציה שנותנים היום להתבוללות או לעידוד גיור פיקטיבי נעלמת כשרואים שכ-85% מהעם רוצה שילדיהם יתחתנו עם יהודי/ה. 

עם ישראל נורמלי והגיע הזמן להחזיר את המדינה ואת השיח לשם. לחזור להיות עם נורמלי בארצנו" הוסיפו במפלגת נעם.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד