בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפגנה במושב עוצם נגד פעילות המיסיונר האוסטרלי

תושבים מהאזור, רבנים ודיינים, השתתפו בהפגנת מחאה מול ביתו של המיסיונר האוסטרלי

  • יח"צ
  • ב' תמוז תש"פ - 03:35 24/06/2020
גודל: א א א

לאחר שנחשפה פעילות המסיון של א.ס האוסטראלי, השתתפות עשרות יהודים, בהם רבנים ודיינים, בהפגנת מחאה מול ביתו של המסיונר האוסטראלי במושב עוצם הסמוך לקרית גת.

הרב משה מנדלזון, רבה של קוממיות, השתתף גם הוא בהפגנה ודיבר על החובה לחסום את המיסיון. הרב מנדלזון סיפר כי יהודים מסרו לו שנתקלו בחומר מיסיונרי באוטובוסים, בתחנות, בצמתים. "החומר מופץ ומכוון למבוגרים ולילדים, שלא יודעים שמדובר בחומר מיסיונרי ועלולים לקרוא בו, חס ושלום".

"איך נוכל לשבת בשקט, בשעה שעובדי עבודה זרה מנסים לטמא את ארץ קדשנו ואת יהודים אשר בה?!", הוסיף הרבב מנדלזון.

הדיין הרב יעקב יוסף כהן אמר: "די! אלפיים שנה נרדפנו על ידי הנצרות! הגיעה השעה שבארצנו, ארץ ישראל, יניחו לנו ולא ינסו לתקוע טלפיהם ולהציק ליהודים!". הוא קרא לאישי הציבור לפעול בכל דרך לבלימת הנגע המיסיונרי. "העם אתכם, צאו לפעולה!" – הכריז.

בנוסף הגיעו להפגנה רבני יישובים סמוכים, כמו גם תושבי ערים ויישובים סמוכים.

הרב בנימין וולקן מארגון 'אור לאחים' אומר כי בתקופת הקורונה מזהים בארגון תופעה מדאיגה של עליה בפעילות המיסיונרית בדרום, הכוללת מעשים פליליים. הרב וולקן ציין כי המיסיונר האוסטרלי פועל גם בקרב ילדים ומפעיל בפעילות גם את ילדיו שלו, צעדים האסורים לפי החוק.

בסיום ההפגנה הוחלט שארגון 'אור לאחים' ימשיך את משמרות המחאה מול בית המיסיונר במושב, עד שיפסיק את הפעילות המיסיונרית לחלוטין.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד