בע"ה ט"ז תשרי תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"היה שווה לוותר על כל העסקאות בשביל החיוך שלהם"

פניה מיהודיה הנשואה לערבי שביקשה חילוץ נענתה אמש תוך שעה קלה על ידי אנשי להב"ה. "היה שווה לוותר על עסקאות בשביל החיוך של האם והילד"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט' חשון תשע"ט - 11:18 18/10/2018
גודל: א א א
גופשטיין (יהודה פרל)
גופשטיין (יהודה פרל)

אשה יהודיה שגרה עם בעלה הערבי במרכז הארץ ספגה התעללויות והשפלות מצידו. האשה פנתה למקלט לנשים מוכות על מנת שיסייעו לה להיחלץ מהבעל ערבי. 

אלא שהמקלט אליו פנתה הסכים לקבלה, אך אנשיו לא ידעו כיצד להעביר אותה ואת בנה הקטן בבטחה למקלט.

אתמול בשעות הבוקר הנוצר קשר בין האם ליו"ר ארגון להב"ה בנצי גופשטיין והיא ביקשה את עזרתו בחילוצה מידי הערבי יחד עם הילד הקטן. בהודעה שפרסם הבוקר גופשטיין הוא מתאר איך תוך זמן קצר חילצו פעילי להב"ה את השניים בשלום.

"עכשיו כבר אפשר לפרסם, שאתמול בבוקר בסביבות השעה 08:30 אני מקבל טלפון מבחורה שרוצה לברוח עכשיו עכשיו מבעלה הערבי במרכז הארץ", מספר גופשטיין. "אבל מה, יש בעיה קטנה, הילד הקטן נמצא בגן ילדים במרחק של  שעה נסיעה וגם אותו צריך לקחת אחרת הוא יישאר אצל הערבי...", אמר.

"הפניתי את הבקשה לחבר'ה מהאזור, ותוך דקה קיבלתי מענה באחת מקבוצות הכוננות מהפעיל הותיק והיקר אבי ב' שביטל את כל יומן הפגישות שלו, ויתר על עסקאות של אלפי שקלים ונסע לאסוף את האמא והילד והעביר אותם למקום מסתור בדרום הארץ.

בסיום הנסיעה מתקשר אליי אבי ואומר לי שהיה מוכן לוותר על פי כמה וכמה עסקאות בשביל החיוך של הילד והאמא", כך תוך זמן קצר חולצה האם בשלום.

"ירבו כמותך בישראל!", סיים גופשטיין בברכה לפעיל הארגון. 

תגובות (5) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד