בע"ה י"ג תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הרב יצחק יוסף בהודעת אזהרה מפני קמפיין המיסיון

ההודעה יצאה בעקבות פניית יד לאחים בקשר לדיסקים מסיונריים המחולקים בתיבות הדואר

  • יח"צ
  • ז' כסלו תשע"ח - 20:00 25/11/2017
גודל: א א א
הרב יצחק יוסף (דוברות הכנסת)
הרב יצחק יוסף (דוברות הכנסת)

הרב יצחק יוסף הוציא בשבוע האחרון הודעת אזהרה אל כל בית ישראל. ההודעה נועדה להזהיר את הציבור מפני הקמפיין המיסיונרי הנרחב, של חלוקת מיליוני דיסקים בתיבות הדואר - שנועדו להטיף ליהודים תמימים להמיר את דתם.

הקמפיין, הנמשך כבר כמה שבועות, הביא למאות רבות של פניות מערים, כפרים, קיבוצים ויישובים בכל רחבי הארץ, אשר הגיעו למוקד של ארגון יד לאחים. בין השאר שרפו תושבים מאילת דיסקים של המסיון.

כזכור, יד לאחים מנהל מאבק בקמפיין הכולל, בין היתר, פרסום מודעות אזהרה בעיתונים הכלליים ובלוחות המודעות בכל הארץ. כמו כן פורסמו תשדירי אזהרה בכלי התקשורת. לדברי יד לאחים דברים אלו הצליחו לפגוע ולחבל משמעותית בהצלחת הקמפיין המיסיונרי.

במסגרת פעולות ההסברה פנו ביד לאחים במכתב בהול אל הרב יצחק יוסף, והציגו בפניו נתונים קשים הקשורים בקמפיין המיסיונרי האמור. הרב הורה להוציא השבוע מכתב שכותרתו "הודעה ואזהרה": "אל אחינו בית ישראל, ארגון 'יד לאחים' העביר מידע אל כבוד הראשון לציון הרב הראשי לישראל הרה"ג יצחק יוסף שליט"א אודות דיסקים ותקליטורים המופצים בימים אלה ומכילים חומר מיסיונרי ודברי ארס והרס כנגד אלוקי ישראל. על פי ההלכה יש להתרחק מהאזנה או צפייה בדיסקים אלה ולהרחיקם מהבית" נאמר במכתב.

מארגון יד לאחים נמסר, כי בימים אלו מופצת הודעה ואזהרה זו ברחבי הערים ובפריפריה. "אנו תולים תקוות במכתבו החשוב של מרן הראשל"צ שליט"א ובטוחים כי השפעתו הכבירה על המוני בית ישראל תישא פירות ותביא לעוד ועוד יהודים שיתרחקו מהמפגע המיסיונרי", אמר השבוע הרב שמואל ליפשיץ, מראשי יד לאחים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 30 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד