בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הרב ליאור על הקול היהודי: "קול יהודי שכשמו כן הוא"

הרב דוב ליאור מצטרף לתמיכה הנרחבת בפרוייקט גיוס ההמונים של אתר הקול היהודי. "אין ספק שבדור כמו שלנו חשוב מאוד שאמיתה של תורה יתפוס מקום"

  • דוד אור שחר
  • י"א אב תשע"ח - 09:54 23/07/2018
גודל: א א א
הרב ליאור
הרב ליאור

הרב דוב ליאור שליט"א קורא אף הוא לציבור לתמוך ולהשתתף בפרוייקט גיוס ההמונים של הקול היהודי לצורך הקמת מערכת חקירים חדשה ועצמאית.  ( >לתחקיר לדוגמא< )

בסרטון שהוציא הרב הוא אומר כי "לאחרונה התוודעתי להופעה של הקול היהודי בארץ ישראל.  אני לא הייתי מודע כי אני לא כל כך שומע חדשות אבל אמרו לי שזה קול יהודי שכשמו כן הוא. הוא מדבר על תורה, מדבר על אהבת הארץ, על ההתיישבות, על הביטחון, על דברים שנובעים מתוך מעיינה של תורה ולאור הדרכתה של תורתנו הקדושה", סיפר הרב.

הרב הוסיף ואמר עד כמה חשוב ונצרך שישמע קולה של התורה במרחבי השיח הציבורי, כמו כן אמר הרב כי מי שעושה את העבודה החשובבה הזו הוא אתר הקול היהודי. "אין ספק שבדור כמו שלנו שהמעמד של התקשורת תופס מקום כמעט בכל בית, כמעט אין בית שאין מכשיר כזה

מאוד חשוב שאמיתה של תורה יתפוס מקום, ולא יאזינו ויאכילו את הציבור ובפרט בכל הדברים האלה על בסיס של חילוניות מובהקת".

הרב הדגיש כי התורה מדגישה את כלל תחומי החיים וקולה של תורה צריך להשמע בכל נושא, "במתן תורה כתוב ששמעו את הקולות ושמעו את כל הדברים האלה. ודאי שחשוב שהקול הזה ישמע, ואין לי ספק שככל שיותר מהציבור ישמע את את האמת, מהי התורה, מהי דעת תורה, אצלנו התורה מקיפה את כל תחומי החיים, החיים הפרטיים של האדם וכל שכן נושאים הקשורים לכלל ישראל ובייחוד לתהליך הגאולה שיבת ציון עם ישראל חוזר לארצו איך להתבונן על האירועים לאור אספקלריה של תורה.

לכן באמת יעמדו על הברכה, הפעילים והמפעילים, וכל מי שיש בידו לעזור לתמוך ולסייע וודאי שיש בזה מצווה גדולה. להשמיע את קולה של תורה ואמיתה של תורה בתקופה קשה זו.

וכל הדברים האלה יגרמו שבסופו של דבר עם ישראל יבין באיזו דרך ישכון אור ואם אנחנו נתקן את עצמנו והציבור כולו יתקן את עצמו אין ספק שתהיה לנו סייעתא דשמיא שהקב"ה ישמיד את מדיינינו ויסלק את שונאינו ונזכה בקרוב לשכון בכל מרחבי ארצנו בשלום ובבטחה אמיתיים.

אני מאחל לכל הפעילים שיצליחו ויעלו ויצליחו ונזכה לשמוע מכם אך ורק בשורות טובות". 

זמן הזמן!

הפרויקט מוגבל בזמן, אם לא נגיע ליעד - כל הכסף שגייסנו עד כה ילך לטמיון. הצטרפו עכשיו להקמת מערכת תחקירים שתשפיע במציאות הרבה יותר.

יש תשורות שוות ומעניינות - אל תפספסו!

היכנסו עכשיו ותתמכו!

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד