בע"ה י"ט תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מי מונתה לתפקיד חינוכי בבטיחות בדרכים?

הרשות מינתה לאחראית הסברה ערבייה שתומכת ב'שיבת העקורים' ומאשימה בגניבה את 'עיריית חיפה הציונית'

  • אוריאל דויטש
  • י"ט חשון תשע"ח - 10:46 08/11/2017
גודל: א א א

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מינתה את מקבולה נסאר לאחראית ההסבר בשפה הערבית.

על פי הדיווח ב'ישראל היום' נסאר שכעת הפכה להיות עובדת מדינה, פעילה בארגונים אנטי ישראליים ופרו ערבים.

לפני מספר חודשים בתקופה של עימותים רבים עם ערבים, תקפה נסאר את משטרת ישראל וכתבה כי "משטרת ישראל מוכיחה במהירות שהיא מוכנה לחדש את הכלים והיכולות שלה על מנת לעשוק את ההפגנות והמחאות. זו משטרה פרימיטיבית, שרק מסתמכת על מי שמסגיר את עצמו ומי שמודה או מי שמשתפי הפעולה שלה מלשינים עליו...".

בנוגע לחוק הזנת אסירים שנועד למנוע שביתות רעב של מחבלים, כתבה נסאר על השר גלעד ארדן כי "אם יש מישהו שלא שם לב: יש לנו עסק עם שר משטרה בריון ופושע". נסאר אף העלתה פוסט בדף הפייסבוק שלה בו היא תקפה את עיריית חיפה, על כוונתה להרוס את וואדי סאליב בחיפה, ולבנות במקומו שטחי מסחר, "תכנוני עיריית חיפה הציונית להשלמת גניבת הבתים הפלשתינים של העיר. ואדי סאליב נהרס כדי לבנות פרויקטים מסחריים.

נסאר אף לוקחת חלק באירועים ב'יום הנכבה' וב'תהלוכת השיבה' של ערבים אזרחי ישראל.

בתגובה לפרסום נמסר מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים: "אנו מקבלים עובדים ללא קשר לדעותיהם הפוליטיות, מגדרם, נטיותיהם וכדומה, אלא בהתאם למידת התאמתם לתפקיד. העובדת נמצאה מתאימה בוועדת בוחנים לתפקיד העוסק בהסברה לחברה הערבית בתחום הבטיחות בדרכים. בשיחה שהתקיימה עם העובדת, הובהר לה שכעובדת ציבור חלים עליה כללי המשמעת הנהוגים בשירות המדינה".

שר התחברוה ישראל כ"ץ הגיב ואמר כי "מי שפעילה בארגונים פלשתינים אנטי ציונים, לא ראויה לשאת בתפקיד חינוכי והסברתי מטעם מדינת ישראל, בתחום חשוב כמו הבטיחות בדרכים". השר הוסיף ואמר כי אם המידע הזה היה ידוע להם היא לא הייתה מתמנה לתפקיד, "לאור המידע שהתגלה, חייבת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים לנקוט באמצעים חוקיים, ולהשעותה מהעבודה באופן מיידי".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד