בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

התמיכה בסרט על לאה צמל: גל ביטולי מינויים במפעל הפייס

לאחר שמפעל הפייס העניק פרס של 150,000 ש"ח ליוצרי הסרט על לאה צמל "פרקליטת השטן" החלו ביטולי מנויים במפעל הפייס

  • יח"צ
  • כ"א סיון תשע"ט - 15:39 24/06/2019
גודל: א א א
אחד המנויים שבוטל (צילום מסך פייסבוק)
אחד המנויים שבוטל (צילום מסך פייסבוק)

לאחר שבמפעל הפייס החליטו להעניק פרס תמיכה ליוצרי הסרט על עורכת הדין של המחבלים לאה צמל החלו אנשים רבים ברשתות החברתיות להודיע על ביטול מינויים במפעל הפייס. 

גולשים שונים העלו לרשת תמונה של כרטיס המינוי שלהם חתוך לשניים וכתבו כי יותר לא ירכשו כרטיסי פייס בעקבו תמיכת המפעל בסרט.

בחודשים האחרונים מתנהל קמפיין על ידי ארגון בצלמו והורים שכולים כנגד מפעל הפייס בעקבות התמיכה. בפרסומי הסרט נאמר שלאה צמל מגנה על "לוחמים חמושים", כאשר למעשה צמל לא בוחלת בשום אמצעי ומגנה על מחבלים רבים בהליכים המפטיים. רק לאחרונה פעלה נגד הריסת ביתו של רוצח אורי אנסבכר הי"ד.

בעקבות כך למעלה ממאה משפחות שכולות פנו באופן אישי ליו"ר מפעל הפייס שיבטל הענק הפרס הכספי בסך 150,000 שקלים ליוצרי הסרט. מפעל הפייס סרב בטענה שמדובר בוועדה מקצועית שאינה בודקת תכנים. בעקבות כך הפגינו אתמול הורים שכולים רבים מול מפעל הפייס ושפכו בקבוקי צבע אדום עם הכיתוב "אראלה ממפעל הפייס לא התקשרה אליך אבל כן התקשרה ללאה צמל".

שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר: "אני מאוד מקווה שמה שלא עושה השכל יעשה הכסף.

עם כל הכבוד לוועדות מקצועיות מפעל הפייס נועד לשרת את אזרחי ישראל. אני בטוח שמפעל הפייס מחוייב ללקוחות שלו שמצביעים בידיים פשוטו כמשמעו בדרישה שמפעל הפייס יפסיק לממן אירועים כאלה. אנחנו קוראים ליו"ר מפעל הפייס החדש להחליט חד משמעית לא לממן אירועים הפוגעים במדינת ישראל".

 

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד