בע"ה י"ב אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
לאחר שבועיים:

חולץ ילד יהודי שנחטף בידי בן הזוג הערבי של אמו

קרוב לשבועיים שילד יהודי בן 5.5 הוחזק באזור חברון בידי בן הזוג לשעבר של אמו, עבריין ערבי מדהריה. בלילה, חילצו אותו לוחמי ימ"ס. בקול היהודי עקבנו אחרי הסיפור ולבקשת כוחות הביטחון נמנעו מפרסומו

  • כ"ג תמוז תשע"ט - 17:14 26/07/2019
גודל: א א א
הילד החטוף במהלך הימים בהם הוחזק בחברון. בצילום שאותר בידי תחקירן הקול היהודי (צילום מסך)
הילד החטוף במהלך הימים בהם הוחזק בחברון. בצילום שאותר בידי תחקירן הקול היהודי (צילום מסך)

לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב חילצו הלילה ילד יהודי כבן 5.5 שנחטף בידי בן הזוג לשעבר של אמו, עבריין ערבי מסוכן מדהריה שבהר חברון.

הילד הוחזק בידיו במשך קרוב לשבועיים, והועבר ממקום מסתור אחד למשנהו בכדי להקשות על כוחות הביטחון לאתר את מקום הימצאו.

הורידו את אפליקציית הקול היהודי ותהיו מעודכנים בתחקירים החשובים >>

בקול היהודי עקבנו בשבוע האחרון אחרי המקרה אך לבקשת כוחות הביטחון נמנענו מלפרסם את המקרה בכדי שלא לפגוע במאמצי כוחות הביטחון לאתרו, תוך ביצוע פעולות תחקיר מאחורי הקלעים שתוצריהן הועברו לכוחות הביטחון. במקביל קיבלה האם סיוע מאנשי ארגון להב"ה משה בן זיקרי וענת גופשטיין ועו"ד ורד לוי יועמ"שית הארגון.

מדובר בעבריין ערבי מהר חברון שחי מספר שנים עם יהודיה בדהריה. בשבועות האחרונים, תקופה לאחר שהאשה עזבה אותו עם בנה, החל העבריין במסכת סחיטה ואיומים כלפיה, שבעקבותיה הילד הועבר אליו למספר שעות, אך אז הועלם הילד בידי העבריין שהחל לשכנו במקומות מסתור.

לאחר מספר ימים הוזמנה האם בידי בן הזוג לשעבר להגיע לדהריה כביכול בכדי לקחת חזרה את הילד, אך שם הותקפה ונפצעה אך הצליחה להימלט למחסום צבאי ופונתה לקבלת טיפול רפואי.

בזמן שהחזיק בילד ועד הימים האחרונים, המשיך בן הזוג לשגר לאם איומים ברצח, איומים שיפגע בילד וכן העלה פוסטים בפייסבוק בעלי תכנים אלימים ומתריסים לאחר פשיטה של כוחות הביטחון על ביתו בה לא אותר הילד.

דובר המשטרה אישר לפרסם סמוך לכניסת השבת כי במשך שעות ארוכות פעלו הלילה הכוחות בעיר חברון במטרה לאתר את הילד תוך ביצוע פעולות מסוערבות מורכבות שהובילו לסגירה ולפשיטה על מתחם מגורים בו גרים הוריו של החשוד אליו הגיע הלילה. 

עם כניסת הכוחות למתחם ניסה החשוד להימלט יחד עם בנו ובסריקות הוא נמצא מסתתר בסמוך לבית רגע לפני שחשוד נוסף אותו הזעיק הבריח אותו ואת בנו ברכב. 

החשוד נעצר וכמו כן נעצר חשוד נוסף, הנהג שהתכוון ככל הנראה להבריח אותם מהמקום. לפנות בוקר הוחזר הילד לידי אמו.

בארגון להב"ה בירכו את כוחות הביטחון וכן את שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' שסייע בפרשה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 20 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד