בע"ה י"ח תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הוארך מעצרו של הערבי החשוד בתקיפת בת זוגו היהודיה

בית המשפט הצבאי בעופר האריך את מעצרו של העבריין הערבי החשוד בתקיפת בת זוגו היהודיה. חשוד נוסף שוחרר על ידי המשטרה

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח תמוז תשע"ט - 11:22 31/07/2019
גודל: א א א
הילד החטוף (צילום מסך)
הילד החטוף (צילום מסך)

לקול היהודי נודע כי הוארך מעצרו של העבריין הערבי שהסתיר בחברון את בנה בן ה-5.5  של בת זוגו לשעבר, יהודיה תושבת באר שבע,  בדהרייה שבדרום הר חברון.

לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב חילצו את הילד ביום שישי האחרון לפנות בוקר.

הילד הוחזק בידי העבריין במשך קרוב לשבועיים, והועבר ממקום מסתור אחד למשנהו בכדי להקשות על כוחות הביטחון לאתר את מקום הימצאו.

על פי נתונים שנמסרו לקול היהודי, החשוד נחקר במשטרה אך מכיוון שהינו תושב יהודה ושומרון הדיונים בעניינו מתקיימים בבימ"ש הצבאי בעופר. מעצרו הוארך עד ליום ראשון הקרוב.

מעניין לציין כי הסיפור כפי שמוגדר כעת על ידי צה"ל לא נחקר כאירוע חטיפה. מצה"ל מסרו לנו כי "מדובר במי שנחקר במשטרת ישראל בחשד לעבירות אלימות ואיומים כלפי בת זוגו לשעבר. כמו כן, נבדקת תלונה בדבר החזקת בנם המשותף של השניים בידי החשוד, טרם מעצרו.  בשלב זה, הוארך מעצרו עד ליום 4 באוגוסט 2019".

חשוד נוסף שנעצר בחשד שסייע לחוטף שוחרר על ידי המשטרה.

בשבוע שקדם לחטיפה עקבנו בקול היהודי אחר המקרה אך לבקשת כוחות הביטחון נמנענו מלפרסמו בכדי שלא לפגוע במאמצי כוחות הביטחון לאתרו, תוך ביצוע פעולות תחקיר מאחורי הקלעים שתוצריהן הועברו לכוחות הביטחון. 

במקביל קיבלה האם סיוע מאנשי ארגון להב"ה משה בן זיקרי וענת גופשטיין ועו"ד ורד לוי יועמ"שית הארגון.

מדובר בעבריין ערבי מהר חברון שחי מספר שנים עם יהודיה בדהריה. בשבועות האחרונים, תקופה לאחר שהאשה עזבה אותו עם בנה, החל העבריין במסכת סחיטה ואיומים כלפיה, שבעקבותיה הילד הועבר אליו למספר שעות, אך אז הועלם הילד בידי העבריין שהחל לשכנו במקומות מסתור.

לאחר מספר ימים הוזמנה האם בידי בן הזוג לשעבר להגיע לדהריה כביכול בכדי לקחת חזרה את הילד, אך שם הותקפה ונפצעה אך הצליחה להימלט למחסום צבאי ופונתה לקבלת טיפול רפואי.

בזמן שהחזיק בילד ועד הימים האחרונים, המשיך בן הזוג לשגר לאם איומים ברצח, איומים שיפגע בילד וכן העלה פוסטים בפייסבוק בעלי תכנים אלימים ומתריסים לאחר פשיטה של כוחות הביטחון על ביתו בה לא אותר הילד.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד