בע"ה י"ב אדר ב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חייל פנה לפצ"ר: אפשר לי להגיע לאום אל פאחם

החייל דרש מהפצ"ר שיאפשר לו להשתתף במצעד 'עצמה יהודית' באום אל פאחם כמו שאפשר לחיילים להשתתף במצעד בעלי הנטיות ההפוכות

  • יח"צ
  • כ"ח אב תשע"ח - 10:05 09/08/2018
גודל: א א א
אום אל פאחם  (דוברות המשטרה)
אום אל פאחם (דוברות המשטרה)

חיילי מגדוד 405 של חיל התותחנים פנה אמש (ד') לפרקליט הצבאי הראשי וביקש ממנו להתיר לו להשתתף בצעדת עוצמה יהודית באום אל פחם שתתקיים היום.

במכתב ששלח החייל לפרקליט הצבאי הראשי, כתב החייל כי הצעדה שאמורה להתקיים בצהריים היא צעדת הזדהות עם זכרם של שני השוטרים בני העדה הדרוזית שנרצחו בפיגוע בהר הבית, והדרישה לסגור את מסגד פרוק.

לפיכך ובהסתמך על תקדים מצעד הגאווה בו צעדו חיילים במצעד ולא נענשו על כך פנה החייל לפרקליט שרון אפק, שהינו בעל נטיות הפוכות וביקש ממנו לקבוע כי יותר גם לו ולחבריו להשתתף במצעד באום אל פחם: "כי דין אחד לכולם". 

אנשי עוצמה יהודית יגיעו היום (ה') בשעות הצהריים לעיר הערבית אום אל פאחם כשהם אוחזים ב דגלי ישראל ושלטים הדורשים לסגור את המסגד ממנו יצאה ההסתה שהובילה לרצח בהר הבית.

לדברי ד"ר מיכאל בן ארי מראשי עוצמה יהודית: "נגיע היום לאום אל פחם להתחיל בצעד קטן את מה שאמור להיות צעד גדול: החלטה עקרונית של משטרת ישראל לאכוף את החוק בעיר. אנו דורשים מהמשטרה להפסיק לאפשר הפרות חוק בעיר ודווקא הניסיון מוכיח שכשהמשטרה רוצה היא יכולה, צריך לסגור את המסגד, לעצור את המסיתים ולהחזיר את הריבונות גם באום אל פחם"

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


4 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון