בע"ה כ"ה אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חשד: יהודיות ובדואים גנבו יחד אקדח של שוטרת

צעירה יהודיה וצעיר בדואי נעצרו בחשד שתכננו בקפידה גניבת אקדח מביתה של שוטרת בבאר שבע. מעצרם הוארך. להב"ה: "הקשרים הללו נגמרים רע"

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • ט"ז חשון תש"פ - 17:21 14/11/2019
גודל: א א א
בית משפט השלום בבאר שבע האריך אמש (ג') עד ליום שישי את מעצרם של צעירה יהודיה וצעיר בדואי החשודים במעורבות בגניבת אקדח ורכוש נוסף מביתה של שוטרת בבאר שבע.
לקול היהודי נודע כי על פי חשד המשטרה, לפחות שתי צעירות יהודיות ומספר צעירים בדואים מעורבים בפרשה.
לפי טענת המשטרה, השוטרת, שנסעה לחו"ל עם משפחתה, השאירה את מפתח דירתה ודירת הוריה המתגוררים באשקלון, ברשות אחת הצעירות שגרה בשכנות אליה, וזאת בכדי שזו תטפל בדירה בעת הצורך.
שתי הדירות, הן של השוטרת בבאר שבע והן של הוריה באשקלון, נפרצו בסביבות ראש השנה, ונגנב מהן רכוש ובו גם אקדחה האישי של השוטרת.
במשטרה חושדים כי האירוע תוכנן היטב, וכי מטרת הפורצים היתה אקדחה של השוטרת, שטרם אותר.
הצעירה, שעל פי החשד החזיקה במפתח, עצורה כבר מעל שבוע. מדובר בצעירה כבת 19 שנמצאת כבר מספר שנים בקשרים עם ערבים, רובם עבריינים.
הצעיר הבדואי הנוסף, תושב רהט כבן 21, נעצר שלשום, והוא בן זוגה של צעירה יהודיה נוספת מבאר שבע, קרובת משפחתה של הצעירה העצורה.
השופט שדן בפרשה קבע כי ישנו חשד סביר למעורבות השניים במעשים, וכאמור מעצרם של שני החשודים הוארך עד יום שישי. על פי חשד המשטרה ישנם מעורבים נוספים בפרשה.
ענת גופשטיין מארגון להב"ה, שטיפלה בשנים האחרונות בצעירה העצורה, מסרה לקול היהודי בתגובה כי "מדובר בצעירה שמגיל 12 נמצאת בסיכון גבוה ללא מסגרת מתאימה. כואב לי על כך שהסתבכה בדבר כזה. לפי מה שאני מבינה החשד הוא שעבריינים ערבים השתמשו בה, ולצערי זה לא דבר חדש והרבה נערות ונשים יהודיות מסתבכות בפלילים או נפגעות כתוצאה מקשרים עם עבריינים ערבים, ומספיק לראות את מותה של מרים פרץ ז"ל. שוב ושוב אנחנו מתריעים שמדובר בתופעה חמורה ופעמים רבות גם לאומנית. אני קוראת לבחון גם את ההיבט הלאומני של הפרשה, בפרט כאשר מדובר בגניבת נשק משוטרת".
יש לציין כי בעבר התרחשו מספר מקרים דומים בהם ערבים ניצלו את חברותיהם היהודיות בכדי לבצע גניבות נשק.
תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד