בע"ה ד' טבת תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יהודייה ניסתה להבריח ערבים; פרצה מחסום צבאי ופגעה בחייל

צעירה מאשדוד ניסתה להבריח שלושה שוהים ללא אישורים, קרובי משפחה של בעלה הערבי, תוך שהיא פורצת עם רכבה מחסום צבאי ופוגעת בחייל.

  • יח"צ
  • כ"ז אב תשפ"א - 18:07 05/08/2021
גודל: א א א
(צילום מסך)
(צילום מסך)

אריאלה תורג'מן, בת 22 מאשדוד, הואשמה שפרצה בשבוע שעבר מחסום צבאי בלכיש עם רכבה ופגעה בחייל. תורג'מן ניסתה להכניס לישראל 3 ערבים בלתי חוקיים, קרובי משפחה של בעלה.

כתב אישום הוגש היום לבית משפט השלום באשקלון נגד אריאלה תורג'מן (22), תושבת אשדוד, שפרצה בשבוע שעבר מחסום צבאי עם רכבה - והכניסה ערבים בלתי חוקיים מיהודה ושומרון, תוך שפגעה בחייל שעמד במחסום.
על פי כתב האישום שהוגש על-ידי מחלקת התביעות של מרחב לכיש במשטרה, תורג'מן הגיעה לפני כשבוע למחסום צבאי באזור מושב שקף שבלכיש עם רכב מסוג רנו מגאן, וביקשה להיכנס לישראל. ברכב ישבו שלושה ערבים, קרובי משפחה של בעלה מיהודה ושומרון. תורג'מן ביקשה משני חיילים שעמדו במחסום לעבור, אך הם מנעו זאת ממנה בטענה שאין לה את האישורים הנדרשים, ואמרו לה שעליה לחצות דרך מעבר תרקומיא הסמוך.
תורג'מן סירבה לדרישת החיילים, וכשרכב אחר שעמד במחסום השני קיבל אישור להיכנס, ניצלה את ההזדמנות שהמחסום הורם - ונכנסה דרכו, תוך כדי שהיא פוגעת עם רכבה באחד החיילים במחסום.
צה"ל דיווח על המקרה למשטרת קריית גת.  הרכב אותר תוך זמן קצר, תורג'מן נעצרה במקום והערבים הוחזרו מעבר למחסום. מעצרה הוארך עד לתום ההליכים.
עורך דינה של תורג'מן, אמר כי מדובר במי שסיימה תואר במשפטים, אשת חוק. גם אם שיקול דעתה היה מוטעה - בינה לבין כוונה עבריינית רב המרחק. והתנהגותה הייתה מתוך פחד ובהלה".
תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד