בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יום ירושלים: הקרן למורשת הר הבית קוראת לציבור להגיע להר

לקראת יום ירושלים שיחול ביום ב' הקרוב כ"ח באייר, קורא הארגון לציבור הרחב לעלות להר בטהרה, למקומות המותרים בלבד.

  • יח"צ
  • כ"ה אייר תשפ"א - 11:49 07/05/2021
גודל: א א א

לקראת יום ירושלים שיחול ביום ב' הקרוב, כ"ח באייר, (10.5) קורא הארגון הגדול ביותר לקידום העלייה וחיזוק התודעה למען הר הבית, 'בידינו-הקרן למורשת הר הבית' לציבור הרחב לעלות להר בטהרה ולהיכנס למקומות המותרים בלבד, ביום ירושלים הקרוב.

הארגון מוסר כי "מאז אותו ניצחון מזהיר בתשכ"ז, הצלחנו במו ידינו להפוך את היום הקדוש הזה, יום ירושלים, לקרדום לחפור בו. ארגוני טרור, הווקף, הירדנים, מדינות זרות, ערביות ואירופאיות, כולן מנסות לקעקע את היום הזה ומשמעותו לאזרחי ישראל, וזה קודם כל באשמתנו".

עוד אומרים בארגון 'בידינו': "לנו הציבור, יש גם צד בסיפור הזה. אנחנו יכולים וצריכים להגיע להר הבית ביום ירושלים. אם צריך, לעמוד בכניסה ולצבוא על הפתחים. אם צריך - להיכנס פנימה בטהרה לכמה דקות ולצאת. מה שיתאפשר. העיקר - לדרוש את ההר ואת שלום ירושלים, ולא להיכנע לטרור כמו ההנהגה שלנו. אנחנו צריכים לשרטט את הדרך וללכת בה, ואחרינו יבואו כולם".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

ביום ירושלים יקיים הארגון מספר פעילויות, ביניהן העמדת מדריכים בכניסה להר שיקבלו כל עולה עם קבלת פנים, הדרכה מלאה וליווי, וכן בכניסה להר יועמד דוכן קבלת פנים עם כיבוד ומידע.

כמו-כן, יתקיימו עליות מיוחדות להר הבית בהובלת אנשי ציבור ביניהם ח"כ לשעבר יהודה גליק, ד"ר רונן שובל, והארכיאולוג צחי דבירה, בהתאם לביקוש.

תום ניסני, מנכ"ל הארגון מסר כי "אנו קוראים לכל מי שיכול, להגיע להר הבית ביום ירושלים, זה צו השעה. דווקא לאור ההפחדות וההיסוסים מצד ממשלת ישראל ומשטרת ישראל, אנחנו צריכים להיות עמוד השדרה של המדינה, ולא לוותר על הר הבית. אל תתנו לחמאס ולמלך עבדאללה לשלוט בעצמאות שלכם בארצכם. בואו להר הבית ביום ירושלים!".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד