בע"ה כ"א אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כינוס חירום בפסגת זאב - "פסגת זאב יהודית"

מחר (ב') יתקיים בשכונת פסגת זאב בירושלים, כינוס חירום בנוגע לצביונה היהודי של השכונה. בכינוס ישתתפו הרב יעקב יוסף והרב יצחק שפירא, וכן פעיל השכונה משה בן זיקרי. בנוסף יגיעו לכנס, קבוצת המורחקים המנהליים מיצהר, הנמצאים כעת בירושלים.\r\n

  • אלחנן גרונר
  • י"ד אב תשע"א - 13:29 14/08/2011
גודל: א א א

 

\
r\n[caption id="attachment_12658" align="alignleft" width="100%" caption="מודעות על הכינוס בפסגת זאב (הקול היהודי)"]
מחר (ב') יתקיים בשכונת פסגת זאב בירושלים, כינוס חירום בנוגע לצביונה היהודי של השכונה. בכינוס ישתתפו הרב יעקב יוסף והרב יצחק שפירא, וכן פעיל השכונה משה בן זיקרי. בנוסף יגיעו לכנס, קבוצת המורחקים המנהליים מיצהר, הנמצאים כעת בירושלים.

בכינוס, המתקיים תחת הכותרת "פסגת זאב יהודית" ידבר הרב שפירא מחבר הספר "תורת המלך" על הנושא "מלחמת השלום". פעילי השכונה יציגו את מצב הפעילות ואת דרכי המאבק בהתבוללות ובהשתלטות הערבים על השכונה. הכינוס יתקיים בבית חב"ד, רחוב סיירת גולני 7, פסגת זאב מרכז.

בשכונת פסגת זאב מתגוררות כיום מאות משפחות של ערבים, זאת בנוסף לעשרות צעירים ערבים המבלים בגנים הציבוריים ובקניון שבשכונה. תקופה ארוכה התקיימה בשכונה "סיירת" של תושבים שסיירה בגנים הציבוריים ומנעה הטרדה של בנות בידי ערבים. אולם השב"כ והמשטרה נכנסו לתמונה ואיימו על הפעילים, ובמיוחד על משה בן זיקרי שעזב את השכונה ועבר לאילת.

כעת חזר בן זיקרי בכדי להשתתף בכינוס וקורא לתושבי הפסגה "יהודים בואו ננצח!".

תגובות (30) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד