בע"ה ו' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

'לשונם – תוך ומרמה'

בשבוע שעבר פרסמנו כי בנצי קסלר, עובד המינהל האזרחי המתגורר בקדומים - עזב את תפקידו כאחראי פיקוח בנפת בנימין. לאחר ההרס במודיעין עילית התברר שזה לא נכון

  • ה' אדר תש"ע - 23:31 19/02/2010
גודל: א א א
[caption id="attachment_5658" align="alignleft" width="100%" caption="קסלר במודיעין עילית (צילום: כיכר השבת)"]
בשבוע שעבר פרסמנו כי בנצי קסלר, עובד המינהל האזרחי המתגורר בקדומים - עזב את תפקידו כאחראי פיקוח בנפת בנימין, בעקבות מחאה מתמשכת, לחץ הולך וגובר מצד שכניו ליישוב ופסיקה הלכתית של רבו - כי עליו לעזוב את התפקיד. לאחר שפיקח קסלר על הריסת בית הכנסת ביישוב נחליאל לפני כחודש - הודיע לשכניו כי הוא עוזב את תפקידו, והוא יועבר לתפקיד אחר בו לא יטול חלק פעיל במעשי הרס נוספים.
 
להודעה זו קדמה תקופה ארוכה בה הפגינו פעילי "מטה מהרסייך" מול ביתו של קסלר, בדרישה כי יעזוב את תפקידו. הפעילים שוחחו עם שכניו של קסלר ביישוב קדומים על מעשיהם הנלוזים של שכנם.
כזכור, הפגנות נוספות התקיימו על ידי פעילי המטה מול בתיהם של פקחים נוספים במינהל האזרחי, חוקרים ותובעים המשרתים במחוז ש"י במשטרה, ומול ביתו של א', ראש החטיבה היהודית בשב"כ המתגורר אף הוא ביו"ש.
מתברר כי האיחולים לבנצי כי יעשה בתפקידו רק מצוות, ולא יפגע עוד באחיו המתיישבים, היו מוקדמים מדי. קסלר ממשיך בתפקידו המפוקפק, וביתר שאת.
ביום חמישי פירסם אתר 'כיכר השבת' כתבת וידאו בה נראה קסלר בעיר מודיעין עילית, מחלק צווי הקפאה למבנים שונים - בתוכם בית כנסת בבנייה, ומחרים ציודי בנייה. "כנראה, הפך קסלר למומחה מטעם המינהל האזרחי להריסת בתי כנסת – בעקבות ניסיונו בהריסת בית הכנסת ביישוב נחליאל לפני כחודש" אומרים המתיישבים.
תושבי העיר כיבדו את הפקחים ברוגלך ושתיה קרה ע"מ להסיר את קיפאונם. נראה, כך אומרים פעילים במטה מהרסייך, כי אם היו יודעים שהאיש החייכני שמשוחח איתם על הקפאת בית הכנסת בעירם, הרס בית כנסת ביישוב סמוך ומתעתד להמשיך במעשיו גם במקום מגוריהם, היו מכבדים אותו בביצים ובאופן חמים פחות. פעילים ב'מטה מהרסייך' אמרו לקול היהודי, כי "מעשה המירמה של קסלר לא יעבור בשתיקה".
[caption id="attachment_5662" align="alignright" width="100%" caption=""להודעה זו קדמה תקופה ארוכה בה הפגינו פעילי "מטה מהרסייך" מול ביתו של קסלר" (צילום: הקול היהודי)"]
[caption id="attachment_5660" align="alignleft" width="100%" caption="הפגנה מול ביתו של קסלר (צילום: הקול היהודי)"] בול ביתו של בנצי קסלר(צילום: הקול היהודי)

 
 
 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד