בע"ה י"ד תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
ביד לאחים מזהירים:

מסיונרים מחלקים מתנות בפארק באשדוד

ביד לאחים מתריעים על פעילות מסיונרית המבקשת לפתות ילדים בפארקים ציבורים בתקופת החופש

  • י"ד תמוז תשע"ט - 15:27 17/07/2019
גודל: א א א
(יד לאחים)
(יד לאחים)

תמונות מדאיגות שהגיעו ליד לאחים בימים האחרונים מראות כי מיסיונרים מהקהילה הנוצרית 'בית הלל' הפועלת באשדוד הסתובבו בפארק 'אשדוד ים' בעיר עם חולצות של הכת, וחילקו קופסאות מפוארות ובתוכן מתנות, לעשרות רבות של ילדים וילדות ששיחקו בפארק.

בירור מהיר שערכו ביד לאחים העלה כי אמנם בשלב זה המתנות לא כללו בתוכן חומרים מיסיונרים, אך ביד לאחים אומרים כי הסכנה ברורה וכתובה על הקיר: "מניסיון העבר שלנו עם שיטות הפעולה המיסיונריות, אנו יודעים כי אחרי שהמיסיונרים רכשו כעת את אמונם של הילדים וכן את אמון הוריהם, בפעם הבאה הם יופיעו עם חומרים מיסיונריים, והילדים יבלעו את הפיתיון ואף יסכימו להגיע לפעילות לילדים בבית הקהילה המיסיונרית-נוצרית".

הורידו עכשיו את אפליקציית הקול היהודי לאנדרואיד >>

ביד לאחים מזכירים כמה מקרים שאירעו בשנה האחרונה לבדה, של ילדים ובני נוער צעירים שהלכו שולל בעקבות פעילות מיסיונרית שקרית וחלקם אף הגיעו עד כדי הטבלה לנצרות רח"ל. בכל המקרים, פנו המשפחות לארגון, ולאחר פגישות ממושכות בין הילדים לבין אנשי התיאולוגיה של יד לאחים הבינו הללו את טעותם ונטשו את הכת.

במחלקה למאבק במיסיון של יד לאחים מבהירים כי לאור העובדה שמכולה עם מתנות כמו אלו שחולקו ועם ביגוד ומוצרי בית הוצבה בימים האחרונים בשטח של הכנסייה המיסיונרית באשדוד. עוד הוסיפו ואמרו כי הם צופים שחלוקת המתנות לצד ניסיונות אחרים של מיסיון, הן באשדוד והן בכל הארץ ילכו ויתגברו בחודש וחצי הקרובים, עד לתחילת שנת הלימודים הבאה.

הציבור מתבקש לפנות ליד לאחים בכל שעה, במקרה של היתקלות במפגע מיסיונרי בטלפון שמספרו 1800-620-640

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 21 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד