בע"ה כ"א אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מרכז ירושלים: פועלי בניין רגמו רכב יהודי באבנים

רכב יהודי נרגם אתמול באבנים סמוך לתחנה המרכזית בירושלים, כנראה, ע"י פועלים ערבים באתר בניה סמוך, ולא בפעם הראשונה.כך מדווח אתר ערוץ 7.

  • כ"ב אב תשע"א - 10:03 22/08/2011
גודל: א א א

פועלים ערבים (הקול היהודי)
פועלים ערבים (הקול היהודי)
רכב יהודי נרגם אתמול באבנים סמוך לתחנה המרכזית בירושלים, כנראה, ע"י פועלים ערבים באתר בניה סמוך, ולא בפעם הראשונה. כך מדווח אתר ערוץ 7.

אתר ערוץ 7 מדווח, כי גם אתמול בשעות הצהריים נרגם רכב של יהודי באבנים. אך הפעם, סמוך לתחנה המרכזית, במרכז ירושלים.

אתמול בשעות הצהרים, סמוך לתחנה המרכזית בירושלים. רכב משפחתי עצר ברחוב הצבי, אחד הרחובות שמאחורי התחנה המרכזית, להתרעננות והחלפת רכבים עם בני משפחה כשלפתע הושלכו לעברם אבנים גדולות מבניין סמוך הנמצא בשלבי בנייה. אורן (שם בדוי), אחד מבני המשפחה סיפר ביומן ערוץ 7 על האירוע.

לדבריו זמן קצר לאחר שהרכב עצר נשמעו שני בומים חזקים, ומיד התברר שאבן ענקית הושלכה על הרכב ששמשתו האחורית נופצה. נוסעי הרכב הוצאו ממנו כשהקטן שבהם הוא תינוק בן שמונה חודשים בלבד. הנוסעים יצאו ללא פגע למקום מסתור, ובתוך דקות הגיעה המשטרה.

אורן מספר שהאבן שהושלכה אל הרכב הייתה במשקל של כחמישה קילוגרם. השוטר שבחן את האירוע קבע בהסתמך על זווית הפגיעה שמדובר ביידוי האבן מהבניין הסמוך. לאחר תחקיר קצר התבקשו בני המשפחה להגיש תלונה במשטרה, לא לפני שהקבלן שבמקום תוחקר אף הוא, אך איש מהפועלים שבבניין לא נחקר על ידי השוטר.

אורן מספר שבדקות אלו התברר לבני המשפחה משכנים כי מדובר במקרה שלישי, ובמקרים הקודמים יודו אבנים לעבר תריסים של בניין סמוך.

עוד הוא מספר כי לאחר שהשוטר עזב את המקום התקרב אחד מבני המשפחה לרכב כדי להוציא אותו מהמקום ואז הושלכו עוד שתי אבנים כבדות אל גג הרכב ומעכו אותו. הנהג נפגע מרסיסי הזכוכיות קלות.

"זה ביזיון לאומי שיהודים לא יכולים לנסוע בירושלים, ליד התחנה המרכזית, ברכב לא ממוגן", חותם אורן ומספר על תחושתו הקשה.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד