בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עוצמה לישראל: "ש"ס שוב סגרו עם השמאל - בגללם הפסדנו בהצבעה"

עו"ד איתמר בן גביר מועמד מספר 5 במפלגת עוצמה לישראל ונציג ועדת הבחירות, תוקף הבוקר (רביעי) את נציגי ש"ס בוועדה, על רקע החלטת ועדת הבחירות אמש, לדחות עת הערעור שביקש לאשר את הסיסמא 'אין חובות אין זכויות'.

  • י"ג טבת תשע"ג - 08:08 26/12/2012
גודל: א א א
עו"ד איתמר בן גביר מועמד מספר 5 במפלגת עוצמה לישראל ונציג ועדת הבחירות תוקף הבוקר את נציגי ש"ס בועדה ובהם יהודה אבידן על רקע החלטת ועדת הבחירות אמש שלא לקבל את הערר ולאשר את הסיסמא אין חובות אין זכויות. 
"הגענו לועדה בידיעה שיש לימין רוב ושכל חברי הקואליציה הודו בפנינו שאין היגיון בפסילת הקמפיין" מספר בן גביר וממשיך:"הרי ברור שהאמירה אין חובות אין זכויות גם אם לצידה מופיעה המילה נאמנות בערבית היא מסר שלא יכול להיות גזענות, אלא דרישה לגיטימית במדינה דמוקרטית".
ואולם למרות זאת הביע  עו"ד בן גביר חשש כיצד יצביעו נציגי ש"ס בוועדה וזאת לדבריו "על סמך ניסיון העבר".
בן גביר לא השאיר את הדאגה רק בראשו, אלא פנה אל בכיר נציגי ש"ס בועדה יהודה אבידן:"שאלתי את יהודה מה הוא מתכוון להצביע והוא אמר לי אל תדאג, ברור שאנחנו איתכם", ואולם זמן קצר לאחר מכן קיבל בן גביר מידע מאחד הנציגים בועדה שש"ס "סגרו עם נציגי השמאל בועדה".
[caption id="attachment_51716" align="aligncenter" width="430" caption="" הקמפיין נפסל בגלל ש"ס ""]
פניתי שוב ליהודה וראיתי אותו יושב על הכסא רגוע ושליו מספר עו"ד בן גביר  ואולם חצי שעה מאוחר יותר בזמן אמת הסתבר שנציגי ש"ס ברחו מהאולם :"הם הסתלקו מהוועדה בהתגנבות יחידים ויחד עם אופיר אקוניס שנמנע, הם גרמו לכך שנפסיד ברוב של 11 מול שמונה".
הועדה דחתה את הערר על החלטת השופט רובינשטיין.
הבוקר תוקף בן גביר בחריפות את אבידן וחבריו ואומר:"שוב אנשי ש"ס חוברים לשמאל ברגע האחרון. אני מאוד מאוכזב מהם והייתי מצפה מתנועה שמבקשת לקבל את קולות הימין בבחירות הקרובות להפסיק עם המשחקים האלה. דרעי עשה את זה כבר באוסלו, היום אמנם לא מדובר באותה רמת חשיבות של הצבעה אבל המסר הוא אותו מסר: ברגע האמת ש"ס מתחברת אל השמאל".
הכתבה באדיבות דוברות "עוצמה לישראל"
תגובות (14) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד