בע"ה ח' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"על היהודים להגיש עזרה הדדית בלי לסמוך על המשטרה"

"על היהודים להתאגד ולהתאחד, להקים סיורים בכל עיר ועיר ולהגיש עזרה הדדית בלי לסמוך על המשטרה", אומר נריה אופן ממטה 'יהודים בואו ננצח' בתגובה לרצח ברמלה ולדקירה בנהריה שבוצעו בידי ערבים.

  • יהודה פרל, הקול היהודי
  • י"ט אדר תשע"ב - 12:05 13/03/2012
גודל: א א א
"על היהודים להתאגד ולהגיש עזרה הדדית בלי לסמוך על המשטרה", אומר נריה אופן ממטה 'יהודים בואו ננצח' בתגובה לרצח ברמלה ולדקירה בנהריה שבוצעו בידי ערבים.

"הדבר הראשון שהיהודים צריכים לעשות הוא להתאגד", אומר נריה אופן ממטה 'יהודים בואו ננצח' בתגובה לרצח ברמלה ולדקירה בנהריה שבוצעו בתחילת השבוע בידי ערבים.

אופן מתייחס לניסיונות המשטרה לשלול את המניע הלאומני של האירועים. "על היהודים להתאגד ולהתאחד, להקים סיורים בכל עיר ועיר ולהגיש עזרה הדדית בלי לסמוך על המשטרה", הוא אומר.

אתמול רצחו מספר נערים ערבים ביריות אקדח, יהודי שטייל לתומו בעיר רמלה. יום קודם נפצעה יהודיה בנהריה באורח קשה לאחר שערבי דקר אותה בבטנה.

אבי עזרן, שהשתלט על המחבל בנהריה, סיפר בראיון לקול היהודי, כי השוטרים הערבים, שהגיעו ראשונים לזירה, צעקו עליו על שהכה את הערבי ודרשו ממנו שלא יעיד כי המחבל צעק 'אללה אכבר'.

לפני כשלוש שנים, לאחר אירועי יום כיפור בעיר עכו, בהם גילו שוטרים ערבים חוסר מוטיבציה לטפל בפורעים הערבים, יצא אופן בקמפיין "שוטר ערבי בעד הערבים ושוטר יהודים בעד היהודים".

"במידה והמשטרה המכונה בטעות 'משטרת ישראל' תפריע ליהודים להגן על עצמם ועל רכושם", אומר אופן, "צריך לערוך הפגנות מול תחנות המשטרה בערים תחת הכותרת 'משטרת ליברמן מפרקת את העם היהודי'. השוטרים האלה הם של ליברמן, בסופו של דבר מי שסובל מזה זה מי שמצביע לליברמן".

אופן, שכנגדו הוצאו בעבר שמונה צווים מנהליים, הקים לפני מספר שנים את מטה "יהודים בואו ננצח" הפועל לצביונן היהודי של השכונות המעורבות, ולמניעת התבוללותן של בנות ישראל.

עוד בנושא:
תגובות (5) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד