בע"ה ט"ז תשרי תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ערבי שהועסק בבית ספר באשדוד חשוד בתקיפת ילדה יהודיה

שוב אירוע 'טרור לאומיני'? ערבי העובד בבית ספר באשדוד חשוד בתקיפתה של ילדה בת 13 אשר למדה בבית הספר בו הועסק

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' תמוז תשע"ט - 15:42 10/07/2019
גודל: א א א

ערבי תושב יהודה ושומרון בשנות השלושים המאוחרות לחייו חשוד בתקיפתה ובפגיעה בכבודה של קטינה הלומדת במוסד לימודים באשדוד. את העבירות ביצע הערבי על פי החשד בעת שהועסק בבית הספר בו היא למדה בעיר.

נתוני התיק מזכירים במידה רבה את המקרה האחרון בו הואשם ערבי בפגיעה בילדה שלמדה בבית הספר בו הוא עבד.

על פי הודעת המשטרה מייד עם פתיחת החקירה בתחילת האביב נמלט הערבי לשטחי יהודה ושומרון. המשטרה החלה בביצוע פעולות שונות על מנת להביא לאיתורו בשיתוף עם גורמי בטחון אחרים.

על פי החשד, הערבי הכיר את התלמידה במסגרת העסקתו בבית הספר והשניים ניגשו אל דירה סמוכה אותה הוא משפץ. כאשר הגיעו אל הדירה תקף הערבי את הקטינה וביצע בה מעשים מגונים. לאחר אירוע זה, משהבין החשוד כי מעשיו נחשפו, הוא ברח.

אתמול הוא אותר ונעצר לחקירה והבוקר הוא הובא בפני בית המשפט שנעתר לבקשת נציג המשטרה והאריך את מעצרו בשישה ימים נוספים.

המקרה מעלה שוב את נושא הטרור הלאומיני. שוב ושוב נחשפים מקרים נוספים בהם פוגעים ערבים בבנות יהודיות כאשר בחלק מהמקרים אף מודים התוקפים כי ביצעו את מעשיהם הקשים בעקבות מוצאן היהודי של הנערות.

לאחר מקרה הילדה בת השבע אף פרסמנו בקול היהודי סקירה נרחבת בנושא הטרור הלאומיני בה פרסנו מספר רב של מקרים בהם התוקפו באכזריות נשים וילדות יהודיות על ידי ערבים רק בשל היותן יהודיות.

מוקדם יותר היום התקיים בכנסת דיון מיוחד בנושא תקיפה ופגיעה בבנות יהודיות על רקע לאומני על ידי ערבים. את הדיון כינס ח"כ שלמה קרעי מהליכוד והשתתפו בו ח"כים שונים אשר רוצים להעלות את הנושא לסדר היום הציבורי.  

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד