בע"ה י"ד תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: גופשטיין - "זהירות - הם צדים לנו את הבנות"

מנכ"ל להב"ה בנצי גופשטיין בסרטון חדש על המקרה שנחשף בשבוע שעבר בקול היהודי. "כשראיתי את הפייסבוק של הילדה הזו - חשכו עיני"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח אב תשע"ח - 12:10 09/08/2018
גודל: א א א

בעקבות הפרסום בקול היהודי אודות ילדה כבת 12 מבני ברק הנמצאת בקשר עם ערבים, ואותרה במזרח ירושלים בידי המשטרה לאחר שנעדרה, מפרסם בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה, סרטון ובו הוא מזהיר מפני "ציידים" ברשת הפייסבוק המנצלים בנות יהודיות.

בדיקת הקול היהודי העלתה כי בפרופיל הפייסבוק של הילדה, ישנם כ-1,000 חברים ערבים, חלקם עבריינים, ורבים מהם פעילים מוכרים בקבוצות הניצול וההתבוללות שנחשפו בתחקיר מיוחד של הקול היהודי.

"יש בנות שקשה להן, לפעמים עברו תקופה קשה במשפחה או תקיפה מינית, או שנולדו למשפחות שבורות או סובלות מדימוי עצמי נמוך ומחכות למחמאה או מילה טובה", מסביר גופשטיין את הדברים המובילים למצב.

"ויש את הציידים, אלא שמחפשים לצוד את אותן בנות. אחד המקומות המסוכנים ביותר בהם הציידים אורבים ומחכים לטרף הוא רשת הפייסבוק".

בנוגע למקרה המדובר מספר גופשטיין כי נחרד לגלות את מה שמתרחש בדף הפייסבוק של הילדה.

"ילדה בת 12 גיל של בת מצוה, פתחתי את הפייסבוק של אותה ילדה בת 12, ואני, שראיתי כבר הרבה מקרים, חשכו עיני. בפייסבוק של אותה ילדה - 1,363 חברים, ורובם ערבים. על התמונות שהעלתה הם עטו כצמאי דם", אומר גופשטיין ומציג את התגובות של אותם ערבים. "הכל זה בפייסבוק פתוח".

"היום זאת היא מחר זאת יכולה להיות הבת שלך, בעצם היא כבר הבת שלך, היא הבת שלנו זאת אחות שלנו. אנחנו בארגון להב"ה דורשים ממשטרת ישראל להקים יחידה מיוחדת שתטפל בטרור הלאומיני. הם לא עושים את זה לבנות מהמגזר שלהם, הם עושים את זה לבנות שלנו. תתפסו את הציידים האלו כי בנפשינו הדבר".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 3 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד