בע"ה ז' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

רצח את חברתו היהודיה באכזריות ולא יורשע ברצח

ערבי מכפר מרר רוצץ את גולגלתה של חברתו היהודיה תהילה נגר הי"ד. לא יורשע ברצח ויקבל עונש מאסר מקל יחסית. "עדיף שישתחרר מאשר שיואשם בהריגה" אמר אביה

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט' אדר תשע"ט - 11:36 14/02/2019
גודל: א א א
זירת הרצח של תהילה הי"ד (דוברות המשטרה)
זירת הרצח של תהילה הי"ד (דוברות המשטרה)

ערבי שרצח באכזריות את חברתו היהודיה תהילה נגר הי"ד מגינוסר יורשע בהריגה בלבד ולא ברצח. הערבי ראיד רושרוש מכפר מרר רוצץ את גולגלתה באכזריות לפני כשנתיים.

הסדר טיעון מקל נחתם בין הפרקליטות לערבי אזרח ישראל ראיד רושרוש מכפר מרר שרצח את תהילה נגר לפני כשנתיים. 

היום (ה') יגישו הצדדים הסדר טיעון לבית המשפט המחוזי בנצרת, לפיו יוגש כתב אישום מתוקן נגד רושרוש, שבו יואשם בהריגה ולא ברצח. הפרקליטות צפויה לבקש להטיל עליו 20 שנות מאסר. עונש מקל ביחס לעבירה זו.

אביה של תהילה שהגעה לבימ"ש זעם על הסדר הטיעון המיקל. "אני לא מוכן לסעיף הריגה. מבחינתי הוא הרוצח של הבת שלי. אני מעדיף שייצא לחופשי מאשר שתהיה עסקת טיעון בהריגה. לכולם ברור שהוא הרוצח. נמצאו כתמי דם של בתי ברכב שלו, אני כועס על הסדר הטיעון".

בתאריך כ' בכסלו התשע"ז נמצאה גופתה של נגר סמוך לכביש סובב כנרת, ליד המושבה מגדל. על גופה נמצאו סימני אלימות קשים. תוך זמן קצר נעצר רושרוש, שהיה בן זוגה של נגר כשנתיים. לאחר כמה שבועות חקירה הגישה הפרקליטות כתב אישום נגדו באשמת רצח.

היום כאמור במסגרת הסדר הטיעון יורשע רושרוש בהריגה ויקבל עונש מאסר מיקל.

עוד בנושא:

  - היום נפתח משפטו של רוצח תהילה נגר

  - "המשטרה מנסה תמיד להסתיר את המניע הלאומני"

  - "רצח כזה אכזרי הוא וודאי לאומני"

  | המשפחה התעקשה להגדיר את הרצח כלאומני

בפרקליטות החליטו לאחר האירוע  כי הרצח בוצע "מסיבה שאינה ידועה", אולם במשפחת נגר בטוחים כי מדובר ברצח לאומני. "אין דרך אחרת להסביר את זה, לרוצץ לילדה את הראש בצורה כזו זה רק רצח לאומני", אמר לקול היהודי האב השכול יגאל נגר לאחר האירוע.

"אנחנו נעקוב אחר המשפט אבל לא נהיה אובססיביים לנושא הזה כי אנחנו אנשים שצריכים לעבוד ולחיות, היו משפחות שהתמוטטו בגלל סיפורים כאלה. יחד עם זאת", הוסיף יגאל ואמר כי "אנחנו נגיד בכל מקום שזה רצח שפל ומתועב. זו השחתה לאומנית. המחבל רצח לנו את הבת רק בשל היותה יהודייה".

"אנו רואים את מה שחשבנו שהבחור ניצל אותה בהיותה יהודייה תמימה. שמענו את זה במשטרה והיום זה פורסם בכל העיתונים. אנחנו לא נסכים שהבנות שלנו ילכו עם ערבים, לא נסכים לבעל ערבי ולא נסכים לנכדים ערבים. עובדה איך שמקרה כזה נגמר", אמר האב והוסיף "יש לנו מוסר, אנחנו אנשים נורמטיביים ואנחנו לא מוכנים להתחבר עם חברה אלימה".

תגובות (5) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד