בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תיעוד בלעדי: תחנת סמים של מסתננים באילת

לאחר מאבק שהוביל משה בן זיקרי, הפעילה המשטרה סוכן שהפליל מסתננים. בקול היהודי העברנו למשטרה תיעוד מהמקום. "כשלוחצים זה פועל"

  • אלחנן גרונר
  • ט' אלול תשע"ח - 09:35 20/08/2018
גודל: א א א

צילום: משה בן זיקרי

שכונה א' באילת הפכה בשנים האחרונות לאחד ממוקדי הפעילות של המסתננים האפריקאים ברחבי הארץ.

כבר חודשים ארוכים שהתושבים מתלוננים על אירועי אלימות, זנות, סחר בסמים ועוד מצד המסתננים, ותושבים ובראשם משה בן זיקרי המתמודד בימים אלו למועצת העיר אילת, ערכו הפגנות שאף הובילו לפשיטה על מרכז מסחרי שהפך למוקד פעילות עבור המסתננים.

אמש פרסמה המשטרה כי סוכן סמוי שהפעילה בקרב סוחרי סמים אפריקאים בעיר הביא להפללתם של 12 חשודים, מהם 9 מסתננים.

עוד בנושא:

בן זיקרי פנה לקול היהודי כבר לפני כחדשיים עם תיעוד שצילם מתחנת סמים של מסתננים שפעלה במבנה נטוש בשדרות התמרים בעיר. את התיעוד צילם לאחר תלונות של תושבים מהאזור.

בקול היהודי פנינו למשטרה עם התיעוד לפני כחדשיים, ואמש כאמור פרסמה המשטרה על פיצוח הסוכן שפעל במקום.

לקול היהודי נודע כי המשטרה פשטה על המתחם המצולם בתיעוד עם כלבנים וכוחות שיטור שונים, ערכה חיפושים והחרימה סמים, בעיקר מסוג נייס גאי". אחד המצולמים בתיעוד של בן זיקרי אף נעצר במסגרת המעצרים שביצעה המשטרה.

"יהודים צריכים להתעורר בכל הארץ"

משה בן זיקרי מסר לקול היהודי כי מדובר בעוד הוכחה לכך שפעילות האזרחים משפיעה, וכי על יהודים להתעורר בכל מקום בו ישנן בעיות שכאלו ולפעול.

"אני שמח שרואים שכשלוחצים זה פועל", אמר בן זיקרי לקול היהודי. "יהודים צריכים להתעורר ולפעול ככה בכל הארץ, ואני מודה למשטרת אילת שסוף סוף פעלה והתעוררה, וקורא לדרגים הבכירים לשנות את סדרי העדיפויות ולאפשר לשוטרים לפעול יותר נגד המסתננים והעבריינות הערבית, ולטובת שמירת הזהות היהודית במדינה".

במשטרה מסרו כי "לאחר שהתקבלו במשטרת ישראל פניות מתושבי העיר אילת ומתושבי שכונה א' בפרט , אודות תופעה של סחר בסמים בשכונה א' באילת על-ידי מסתננים, דבר שגרם למטרד והפרעה למרקם החיים של תושבי השכונה ,  משטרת ישראל גייסה והפעילה "סוכן סמוי" (שאינו שוטר) בשכונה א' ובעיר אילת בקרב סוחרי סמים מסתננים מסודן ואריתריאה שסחרו בסמים דרך קבע בשכונה בעיר".


פשיטה על מרכז מסחרי בו פועלים מסתננים בשכונה א' באילת לפני מספר חודשים בעקבות הפגנות התושבים

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד